Zapraszamy na spotkania z prof. Wojciechem Zabłockim

Data dodania: 26.10.2007 | Aktualizacja: 26.10.2007, 00:00:00

Miło nam poinformować, że nakładem Wydawnictwa BOSZ ukazała się książka prof. Wojciecha Zabłockiego Architektura, prezentująca dorobek zawodowy Autora.

Prof. Wojciech Zabłocki bedzie podpisywał książkę podczas zbliżających się 11. Targów Książki w Krakowie. Spotkanie odbędzie się w sobotę 27 października 2007 roku o godz. 15.00 na stoisku Wydawnictwa BOSZ nr A35 na terenie Targów w Krakowie, ul. Centralna 41a.
Zapraszamy również na promocję książki, połączoną z wystawą prac architektonicznych Autora, która będzie mieć miejsce 13 listopada 2007 roku o godz. 18.00 w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Centrum Olimpijskie im. Jana Pawła II , IV p., Wybrzeże Gdyńskie 4.
Serdecznie zapraszamy!

Agata Kurkowska
Dział marketingu i promocji
Wydawnictwo BOSZ
Biuro: ul. Parkowa 5, 38-600 Lesko
tel. (13) 469 90 10
fax. (13) 469 61 88
www.bosz.com.pl

Wojciech Zabłocki
Architektura


Prof. Wojciech Zabłocki to postać niezwykła: architekt i znawca architektury, wykładowca w Instytucie Architektury Politechniki Łódzkiej i na Wydziale Architektury WSEiZ w Warszawie, szermierz - czterokrotny mistrz świata i trzykrotny olimpijczyk, pisarz - autor kilku książek, a także malarz - twórca akwarel i rysunków.

Architektura ukazuje twórczą drogę Wojciecha Zabłockiego jako architekta. Towarzyszymy Autorowi przy pierwszych realizacjach sal treningowych i ośrodków sportowych, wraz z nim opuszczamy kraj, aby realizować niezwykłe projekty w Syrii, poznajemy okoliczności powstania projektów „Warszawa Olimpijska” oraz kładek pieszych na Wiśle, łączących prawo- i lewobrzeżną Warszawę, oglądamy domy mieszkalne, pomniki i miejsca kultu zaprojektowane przez Autora, wreszcie poznajemy wielkie, niezrealizowane wizje architektoniczne - hal widowiskowo-sportowych oraz wieżowców skrzydlatych i tulipanowych.

Architektura zawiera bogaty materiał ilustracyjny. Są to przede wszystkim autorskie projekty, jak również zdjęcia, rysunki i szkice związane z realizowanymi obiektami.

Zapraszamy na spotkania z prof. Wojciechem Zabłockim

Udostępnij na:

REKLAMA
Duravit

Dallmer

JUNGHANS
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę