XI MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE ARCHITEKTURY Kraków 8-22 kwietnia 2009

Data dodania: 06.02.2009 | Aktualizacja: 06.02.2009, 00:00:00

Uchwałą Zarządu Oddziału SARP w Krakowie dotychczasowe biennale architektury przekształca się w Triennale, które będzie jego kontynuacją.
XI Międzynarodowe Triennale Architektury w Krakowie odbędzie się w dniach 8-22 kwietnia 2009 roku. Główne wystawy odbędą się w Bunkrze Sztuki w Krakowie. Otwarcie Triennale odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 18ej w Bunkrze Sztuki. Będzie to dzień Wielkiej Środy, kiedy na przygotowania do święta Wielkanocy nałoży się święto architektury, będące zwieńczeniem szeregu prac i warsztatów wcześniej przeprowadzonych. Otwarcie Triennale będzie uroczystością skromną, przeznaczoną dla zwiedzających, którzy w spokoju i ciszy muzealnych sal będą mogli obcować z Wystawą.

Wielka uroczystość Triennale Architektury odbędzie sie w piątek 17 kwietnia. Będzie to okazja do wręczenia nagród, Grand Prix, Nagrody Publiczności i wielu innych. Podczas tygodnia pomiędzy dwiema uroczystościami odbędą się wernisaże i warsztaty wystaw towarzyszących.
Więcej na stronie: www.mta2009.pl


8 kwietnia (środa) - konferencja prasowa XI Międzynarodowego Triennale Architektury w Krakowie

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w KONFERENCJI PRASOWEJ poprzedzającej otwarcie XI MIĘDZYNARODOWEGO TRIENNALE ARCHITEKTURY.

Konferencja prasowa odbędzie się w środę, 8 kwietnia 2009r o godzinie 16.00 w Galerii Sztuki Współczesnj "BUNKIER SZTUKI", pl. Szczepański 3a

W załączeniu program imprezy.
Informacje: www.mta2009.pl

Licząc na Państwa zainteresowanie i obecność
pozostaję z wyrazami szacunku

Prezes Krakowskiego Oddziału SARP
arch. Piotr Gajewski

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Duravit

Dallmer
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę