Wystawa "Podróże w zapomnianym krajobrazie"

Data dodania: 09.02.2007 | Aktualizacja: 09.02.2007, 00:00:00

Wystawa Podróże w zapomnianym krajobrazieStowarzyszenie Akademia Łucznica i Gareth Hoskins Architects zapraszają na wystawę:

Podróże w zapomnianym krajobrazie
Otwarcie wystawy 24.02.2007 o godz. 14.00
Miejsce: Sala OSP, Rynek, Osieck
Więcej informacji: www.lucznica.org.pl , tel. 0-25/ 623 14 08, tel. kom. 508 38 65 97
mail: info@lucznica.org.pl

“Podróże w zapomnianym Krajobrazie” są częścią programu edukacji architektonicznej realizowanego przez Stowarzyszenie Akademia Łucznica od 2002 roku. Prezentowany na wystawie w Osiecku projekt prowadzi brytyjski architekt, Gary D. Johnson. Program skierowany w dużej mierze do dzieci i młodzieży, obejmuje zagadnienia dotyczące środowiska kulturowego i zrównoważonego rozwoju.

‘Podczas warsztatów architektonicznych we wrześniu ubiegłego roku miałem przyjemność pracować z dziećmi ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Osiecku. Energia i entuzjazm dzieci skłoniły mnie do powrotu i do pomocy przy dalszym rozwijaniu ich pomysłów.
Wystawa pokazuje wyniki tej powrotnej podróży, dwóch bardzo intensywnych ale niezwykle twórczych dni. Powstałe w tym czasie rysunki i makiety pokazują potężną siłę wyobraźni, ale co ważniejsze przynoszą zupełnie nowe, innowacyjne spojrzenie na plan zagospodarowania i rozwoju otoczenia szkoły’.

Gary D. Johnson
architekt

Udostępnij na:

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet OWA Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę