Wystawa plenerowa "Krakow NOW!"

Data dodania: 09.06.2010 | Aktualizacja: 09.06.2010, 00:00:00

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę plenerową "Krakow NOW!", którą można oglądać od 8 do 30 czerwca na Placu Szczepańskim w Krakowie.

Miasto Kraków postrzegane jest jako ośrodek, w którym przygotowano i przeprowadzono w ostatnich latach wyjątkowo dużą ilość konkursów architektonicznych. Wystawa przedstawia wyniki tych konkursów w formie zbiorowej ekspozycji. Obejmuje zwycięskie prace konkursowe z lat 2003-2009, przeprowadzone w Gminie Miejskiej Kraków i jej dotyczące. Prezentowane są zarówno te projekty, które są zrealizowane, bądź ich realizacja trwa, jak i takie, które pozostają jeszcze w formie koncepcji.

29 najlepszych prac z 24 konkursów pokazuje szeroki wachlarz działań, które stanowią o jakości przestrzeni publicznej naszego miasta. Realizowane, stają się ważnymi miejscami na mapie Krakowa, zaczynają promieniować, oddziaływać zarówno na najbliższe jak i dalsze otoczenie. Kuratorem wystawy jest arch. Karolina Pacholewicz.

Wystawa plenerowa Krakow NOW!

Udostępnij na:

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet OWA Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę