Wystawa KONIOR STUDIO w Muzeum Architektury

Data dodania: 16.01.2010 | Aktualizacja: 16.01.2010, 00:00:00

Wernisaż wystawy Architektura Kontekstu, będącej podsumowaniem 15 letniej działalności KONIOR STUDIO odbędzie się 22 stycznia br. o godzinie 18 w Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Nieprzerwanie obserwujemy.
Szukamy punktów odniesienia…
Ludzie, miejsca i czas…
Odkrywając znaczenia- tworzymy nowe…
Kontynuujemy to, co ważne.
Wystawa- to nasza HISTORIA…
Tomasz M. Konior

Wystawa Architektura kontekstu jest podsumowaniem 15- letniej działalności KONIOR STUDIO. Dokonania biura założonego przez Tomasza M. Koniora dowodzą, że w świecie zdominowanym przez typowe rozwiązania można projektować architekturę o indywidualnym wyrazie i niepowtarzalnym klimacie jednocześnie wychodzącą naprzeciw potrzebom człowieka.

Z dorobku pracowni wybrano i zgodnie z przyjętą konwencją umieszczono na OSI CZASU cztery realizacje i cztery projekty łączące konsekwentne dążenie do harmonijnego wpisywania w istniejące KONTEKSTY i tworzenie żywych, przyjaznych przestrzeni publicznych.

Wnętrza Muzeum Architektury wypełnią zdjęcia, panoramy, makiety, impresje filmowe, a także - w centrum ekspozycji- informacje o Zespole, zdobytych nagrodach i wygranych konkursach. Carte blanche kończąca prezentację symbolizuje nieznane dziś wyzwania, które wkrótce staną przed architektami.

Ekspozycję można oglądać od 22 stycznia do 7 marca br., towarzyszy jej katalog prezentujący twórczość architektoniczną z lat 1996-2010.

Szczegółowych informacji udziela:
Anna Gruca
tel. 793263907
e – mail: wystawa@koniorstudio.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę