Wykład "BIM w praktyce"

Data dodania: 04.04.2017 | Aktualizacja: 04.04.2017, 14:51:55

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na nowy cykl wykładów pod tytułem „BIM w praktyce”.

Architekci Paweł Wieczorek i Marcin Buczek-Palczyński z Biura Architektonicznego Artur Jasiński i Wspólnicy opowiedzą o zastosowaniu BIM na przykładzie nowo powstałego obiektu biurowego w Krakowie. Poruszane zagadnienia to model jako podstawowe i najaktualniejsze źródło informacji o budynku, możliwość zliczania elementów w wielu wariantach w sposób dynamiczny, optymalizacja przestrzeni technicznej budynku i maksymalizacja powierzchni użytkowej oraz wielobranżowa koordynacja projektu. Poza aspektami technicznymi budynek biurowy Axis stał się inspiracją do projektu partycypacyjnego - Superścieżka. Na przedpolu, oraz w otaczającym go skwerze Eilego zostanie otwarty I etap parku Liniowego, łączącego dwa kluczowe węzły komunikacyjne w mieście. Na zakończenie odbędzie się prezentacja na temat wykorzystania technologii BIM w wielobranżowej, wspólnej pracy nad projektem: Efektywna współpraca architekta, konstruktora i instalatora z użyciem Autodesk Revit oraz narzędzi chmurowych.

Partnerem wydarzenia jest Tech Data dystrybutor oprogramowania BIM. Po spotkaniu przewidziana jest niespodzianka dla tych Uczestników, którzy zechcą się podzielić wizytówką. Zachęcamy zatem do przyniesienia wizytówek ze sobą.

Wykład odbędzie się w piątek, 7 kwietnia 2017, o godz. 17:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie. Więcej informacji na stronie www.sarp.krakow.pl oraz FB SARP Kraków.

Udostępnij na:

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę