VI Śródziemnomorskie Targi Nieruchomości URBE DESARROLLO

Data dodania: 25.09.2006 | Aktualizacja: 25.09.2006, 00:00:00

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Hiszpanii i Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w VI Śródziemnomorskich Targach Nieruchomości URBE DESARROLLO, które odbędzie się w dniach 23-26 listopada 2006 roku w Walencji.

Hiszpańskie wybrzeże śródziemnomorskie to obecnie obszar o największym potencjale w sektorze nieruchomości w Europie. Planowane na najbliższe lata inwestycje, zmodernizowana infrastruktura, konkurencyjne ceny i bogata oferta turystyczna czynią zeń centrum międzynarodowego biznesu w sektorze nieruchomości oraz stwarzają doskonałe warunki do zawierania transakcji handlowych.

Na Targi przybędą przede wszystkim goście z Wielkiej Brytanii i Niemiec, spodziewany jest także udział przedstawicieli krajów z Europy wschodniej, szczególnie tych, które ostatnio dołączyły do Wspólnoty Europejskiej. Niech nie zabraknie wśród nich Polaków. Swoją ofertę inwestycyjną zaprezentują także kraje północnej Afryki. Dokładne informacje o Targach na stronie http://urbe.feriavalencia.com/

Udostępnij na:

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę