VI cykliczna konferencja „Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”

Data dodania: 07.10.2014 | Aktualizacja: 07.10.2014, 00:00:00

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-23 października 2014 roku odbędzie się VI cykliczna konferencja pt. „Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana corocznie przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP i Stowarzyszeniem Konserwatorów Zabytków. Temat konferencji - „Rewitalizacja: doświadczenia i nowe otwarcie”- pozwoli uczestnikom podsumować doświadczenia ostatnich 25 lat w dziedzinie konserwacji obiektów i zespołów zabytkowych w Polsce. Podobnie jak poprzednim przyświeca jej cel wypracowywania sposobów budowania podstaw trwania historycznych wartości we współczesnym świecie.

 

W załączeniu przesyłamy program konferencji, natomiast bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej PME (link poniżej) . Podobnie jak w latach poprzednich udział w dwudniowej konferencji, wraz z posiłkami, jest bezpłatny. Konferencja będzie się odbywać w sali konferencyjno-kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie, ul. Kredytowa 1.

Na życzenie prześlemy listę pobliskich hoteli wraz z kosztami noclegu.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń udziału w konferencji upływa 15 października br. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia należy nadsyłać mailowo na adres .

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny z kierownikiem Biura Organizacyjnego panią LIDIĄ GOLDBERG – tel. 22 408 11 62

 

 

Liczymy na Państwa obecność i głos w dyskusji

http://www.ethnomuseum.pl/konferencje

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Duravit

Equitone

Kessel - Ochrona przed przepływem zwrotnym

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Konkurs dla architektów - Alloc
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Grupa EGA Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę