Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ - STONE 2009

Data dodania: 03.11.2009 | Aktualizacja: 03.11.2009, 00:00:00

Zapraszamy na najważniejsze spotkanie branży kamieniarskiej w tej części Europy

Firma Geoservice Christi z Wrocławia oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ – STONE 2009, które odbędą się w dniach 4-7 listopada w Poznaniu. Wydarzenie zorganizowane na niemal 15 000 m2 powierzchni skupi blisko 300 czołowych firm z sektora dostawców do branży kamieniarskiej. Prócz różnorodnej ekspozycji silnym atutem targów jest ciekawy program wydarzeń.

Profesjonaliści powiązani zawodowo z architekturą znajdą na targach KAMIEŃ – STONE 2009 coś dla siebie pod względem spotkań branżowych. Szczególnie polecanym wydarzeniem dla tej grupy zawodowej jest seminarium pt. „Kamieniarstwo budowlane – zagadnienia praktyczne”, gdzie zaproszeni goście mówić będą m.in. o błędach związanych z wykorzystaniem kamienia w architekturze. Nieznajomość właściwości kamienia budowlanego wśród projektantów i wykonawców bardzo często prowadzi do nieodpowiedniego wykorzystania tego materiału. Wykład będzie miał na celu wskazanie takich przypadków wraz z wyjaśnieniem, jakie błędy zostały popełnione i jak ich unikać.

„Kamień dla architekta” to kolejne, warte uwagi seminarium, które ma na celu przede wszystkim zapoznanie architektów i studentów architektury z kamieniem jako materiałem projektowym. Zaproszeni architekci zaprezentują swoje projekty, w których użyli kamienia – w obiektach wielko kubaturowych – użyteczności publicznej, biurowcach, oraz w mieszkalnictwie – jedno i wielorodzinnym. Możliwość przeanalizowania znanych realizacji pod kątem zastosowania w nich kamienia może ułatwić kolejnym projektantom pracę z tym materiałem.

Połączenie znanej i międzynarodowej wrocławskiej imprezy - Targów KAMIEŃ oraz debiutujących na rynku polskim poznańskich targów Stone, skierowanych do branży kamieniarskiej
i profesjonalistów zainteresowanych wykorzystaniem kamienia, zaowocowało organizacją spotkania
w jednym terminie i miejscu. Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ – STONE 2009 wg organizatorów są okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą rynku dostępnych technologii, materiałów oraz usług, które będą prezentowane przez wystawców z 20 krajów w trzech pawilonach wystawienniczych. W tym roku firmy zgłosiły ponad 21 zupełnie nowych produktów, które debiutują właśnie podczas pierwszej edycji targów KAMIEŃ-STONE. Uzupełnieniem ciekawej i różnorodnej ekspozycji jest przygotowany wspólnie z partnerami interesujący program wydarzeń oraz pokazy i wystawy.

Więcej informacji: www.stone.mtp.pl, www.targikamien.pl
Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ-STONE 2009
4-7 listopada 2009, Poznań
W godzinach od 10.00 do 18.00
Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich
Poznań, ul. Głogowska 14

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Equitone

Alufire

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Internorm

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Luxiona Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę