Start IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Data dodania: 04.02.2021 | Aktualizacja: 04.02.2021, 14:43:09

29 stycznia br. wystartowała IV edycja konkursu Top Woman in Real Estate. Jest to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt przeznaczony dla kobiet działających w branży nieruchomości, które z odwagą i pomysłowością rozwijają ten sektor w Polsce.

„Czas pandemii pokazał, jakim skarbem na stanowiskach zarządczych są kobiety. Kobiety, które w sposób subtelny, elastyczny, ale stanowczy potrafią przeprowadzać firmy przez okres burzy. Łagodzić nastroje, a zarazem szukać niszy rynkowych, by wzmocnić biznes na fali zmian.” – mówi Krystyna Swojak, organizator konkursu Top Woman in Real Estate. „Chcę wyrazić swój głęboki szacunek dla pań, które zachowując jedność i motywację zespołu, zrealizowały w tym roku projekty na miarę dekady”.

Jak pokazują historie dotychczasowych laureatek, droga do sukcesu wymaga znacznie więcej, niż suchych kalkulacji: Na początku zaczynamy od umiejętności bardziej twardych, eksperckich, ale im wyżej, tym bardziej liczą się umiejętności miękkie. Kluczowe są empatia i uważność na człowieka: tego, z którym pracujemy na co dzień, ale też na finalnego odbiorcę produktu – klienta czy inwestora.” – mówi Katarzyna Zawodna-Bijoch, Business Unit President, CEO w Skanska Commercial Development Europe, laureatka kategorii specjalnej Personality of the Year w 2020 r.

Zgłoszenia do 28 marca

W tym roku uczestniczki będą startować łącznie w 18 kategoriach. Na szczególną uwagę zasługują cztery kategorie specjalne: najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku oraz wybór internautów.

Dzięki wnioskom z poprzednich lat jury postanowiło nagrodzić dodatkowe kompetencje. Powstała nowa kategoria - Facility Management, przeznaczona dla kobiet odpowiedzialnych za utrzymanie nieruchomości. Odświeżeniu uległa kategoria Architecture & Design - o zakres z dziedziny Workplace. Teraz pełna nazwa brzmi: Architecture, Design & Workplace.  Wyróżnienie Commercial Sales poszerzone zostało natomiast o Leasing i teraz nazwa brzmi: Commercial Sales & Leasing. 

Zmianie uległy również kryteria oceny kategorii specjalnej Personality of the Year, w której Rada Programowa wybiera kobietę reprezentującą top management na stanowisku: prezes, dyrektor zarządzająca, CEO, country manager lub partner zarządzająca. Kandydatki do tej kategorii mogą być nominowane przez jurorów oraz Radę Programową. 

Internauci natomiast będą mogli dokonać własnego wyboru, głosując online na jedną z finalistek konkursu. To kategoria nadająca jednej z pań tytuł główny: Top Woman in Real Estate 2021.

Jak się zgłosić

Do konkursu można zgłosić się samemu, mogą zrobić koledzy z pracy, pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie zgłoszeń rozpoczęło się 29 stycznia i potrwa do 28 marca 2021 r. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie www.topwoman.pl

Wyboru nominowanych dokonuje niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji. Jury wybiera po pięć finalistek z 16 kategorii podstawowych. Zwyciężczynie ogłaszane są podczas uroczystej gali, która odbędzie się w  miesiącach letnich 2021 r.

Kategorie konkursu 2021:

Kategorie specjalne:

Wszystkie opisy wraz z kryteriami oceny w poszczególnych kategoriach dostępne są tutaj: https://www.topwoman.pl/kategorie-2021/

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Gali 2020: https://www.youtube.com/watch?v=F7Vh23xykM8&t=92s&ab_channel=GalaTOPWOMAN

Do grona partnerów konkursu należą m.in. firmy: 
Panattoni

Partnerzy Kategorii:
Ceetrus Polska, Vistra Corporate Services

Partner Strefy Chillout:
Capital Park,

Partnerzy:
CFE, Kajima, Mix Group

Organizacje Wspierające
PRCH, PLGBC, SARP, WIREP

Patroni Medialni:
e-biurowce, Europaproperty, Investor-Real Estate Expert, nieruchomosci.biz, Obiekty, Outsourcing and more, Outsourcing Portal, Portal nieruchomosci, Real estate magazine, Renews, Sztuka-architektury, The City

Udostępnij na:

REKLAMA
Equitone

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Luxiona Pozbruk Renson Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę