Seminarium "Zastosowanie miedzi w nowoczesnej architekturze na przykładzie projektu architektonicznego Muzeum Historii Żydów Polskich"

Data dodania: 25.10.2011 | Aktualizacja: 25.10.2011, 00:00:00

Polskie Centrum Promocji Miedzi zaprasza na seminarium „Zastosowanie miedzi w nowoczesnej architekturze na przykładzie projektu architektonicznego Muzeum Historii Żydów Polskich”, które odbędzie się 16. listopada 2011 w Warszawie w Skwerze - filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny na Krakowskim Przedmieściu 60A.

Gościem seminarium będzie prof. arch. Rainer Mahlamäki, autor zwycięskiej pracy w konkursie na projekt architektoniczny Muzeum Historii Żydów Polskich.
Seminarium zostało objęte patronatem honorowym Prezydent m.st. Warszawy.

Program seminarium:

Prof. arch. Rainer Mahlamäki wybitny fiński architekt, współwłaściciel pracowni architektonicznej Lahdelma & Mahlamämaki, która specjalizuje się w projektowaniu muzeów oraz wielofunkcyjnych centrów kulturalnych. Współautor 27 pierwszych nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach otwartych i na indywidualne zaproszenie. Najbardziej znane projekty to Centrum Maritime Vellamo w Kotka, Finlandia oraz Muzeum Historii Żydów Polskich.

Prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium do dnia 4. listopada 2011 r. telefonicznie pod numerem: 22 828 87 27 lub e-mailem: miedz@profile.com.pl
Udział w seminarium jest bezpłatny.

Udostępnij na:

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę