Sędziowie Konkursowi SARP

Data dodania: 21.11.2019 | Aktualizacja: 29.11.2019, 14:10:14

SARP ODDZIAŁ BIAŁYSTOK

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Janusz Grycel Przewodniczący
2 Agnieszka Duda Wiceprzewodniczący
3 Bogumił Sawicki Sekretarz
4 Agnieszka Guziejko Członek OKSK
5 Michał Grynczel Członek OKSK
6 Waldemar Jasiewicz Członek OKSK
7 Barbara Sarna-Tykocka Członek OKSK
8 Mirosław Siemionow Członek OKSK
9 Marek Tryburski Członek OKSK
10 Piotr Trojniel Członek OKSK
11 Jerzy Uścinowicz Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Piotr Kubańda Przewodniczący
2 Janusz Kobiela Członek OKSK
3 Tomasz Wysocki Członek OKSK
4 Stanisław Nestrypke Członek OKSK
5 Piotr Then Członek OKSK
6 Andrzej Ptaszkiewicz Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ BYDGOSZCZ

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Maria Jankowska-Olbratowska Przewodnicząca
2 Małgorzata Schmidt Wiceprzewodnicząca
3 Anna Pawlicka-Zabojszcz Sekretarz OKSK
4 Krzysztof Łukanowski Członek OKSK
5 Andrzej Myga Członek OKSK
6 Jan Wojciech Skowroński Członek OKSK
7 Jacek Wiśniewski Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Mariusz Błażewicz Przewodniczący
2 Jerzy Kopyciak Wiceprzewodniczący
3 Jarosław Kołodziejczyk Sekretarz
4 Maciej Piwowarczyk członek KSK
5 Adam Pytel członek KSK

SARP ODDZIAŁ GORZÓW WLKP.

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Dariusz Górny Członek OKSK
2 Leszek Horodyski Członek OKSK
3 Tomasz Klimek Członek OKSK
4 Aleksandra Rybak Członek OKSK
5 Andrzej Wójcik Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ JELENIA GÓRA

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Wojciech Drajewicz Przewodniczący
2 Karolina Szkapiak Wiceprzewodnicząca
3 Waldemar Więckowski Sekretarz
4 Paweł Orłowski Członek OSK

SARP ODDZIAŁ KATOWICE

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Piotr Buśko Członek KSK
2 Andrzej Duda Członek KSK
3 Piotr Fischer Członek KSK
4 Danuta Fredowicz Członek KSK
5 Krzysztof Gorgoń Członek KSK
6 Maciej Grychowski Członek KSK
7 Andrzej Grzybowski Członek KSK
8 Jerzy Hnat Członek KSK
9 Ryszard Jurkowski Członek KSK
10 Robert Konieczny Członek KSK
11 Jacek Krych Członek KSK
12 Mikołaj Machulik Członek KSK
13 Joanna Małecka Członek KSK
14 Wojciech Małecki Członek KSK
15 Bartłomiej Nawrocki Członek KSK
16 Dieter Paleta Członek KSK
17 Rafał Paszenda Członek KSK
18 Marek Pelc Członek KSK
19 Henryk Piątek Członek KSK
20 Małgorzata Pilinkiewicz Członek KSK
21 Arkadiusz Płomecki Członek KSK
22 Wojciech Podleski Członek KSK
23 Zbigniew Sąsiadek Członek KSK
24 Adam Skrzypczyk Członek KSK
25 Marek Skwara Członek KSK
26 Tomasz Studniarek Członek KSK
27 Mikołaj Szubert-Tecl Członek KSK
28 Piotr Średniawa Członek KSK
29 Marlena Wolnik Członek KSK
30 Henryk Zubel Członek KSK

SARP ODDZIAŁ KIELCE

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Alicja Bojarowicz  
2 Andrzej Detka  
3 Wojciech Głowacki  
4 Wojciech Gwizdak  
5 Jakub Heciak  
6 Janusz Janik  
7 Marcin Kamiński  
8 Regina Kozakiewicz-Opałka  
9 Piotr Kozłowski  
10 Grzegorz Król  
11 Władysław Markulis  

SARP ODDZIAŁ KOSZALIN

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Wojciech Subalski przewodniczący
2 Marek Perepeczo wiceprzewodniczący
3 Konrad Chmielnicki sekretarz
4 Dariusz Herman członek
5 Tomasz Samborski członek
6 Stanisław Skład członek
7 Piotr Śmierzewski członek
8 Bartosz Warzecha członek

SARP ODDZIAŁ KRAKÓW

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Janusz Barnaś  
2 Krzysztof Bojanowski  
3 Marcin Brataniec  
4 Marcin Charciarek  
5 Jacek Czech  
6 Stanisław Deńko  
7 Marek Dunikowski  
8 Jacek Ewý  
9 Witold Gilewicz  
10 Krzysztof Ingarden  
11 Artur Jasiński  
12 Marek Kaszyński  
13 Marek Kozień  
14 Katarzyna Kozień-Kornecka  
15 Magdalena Kozień-Woźniak  
16 Tomasz Kozłowski  
17 Jarosław Kutniowski  
18 Robert Kuzianik  
19 Krzysztof Leśnodorski  
20 Piotr Lewicki  
21 Kazimierz Łatak  
22 Krystyna Łyczakowska  
23 Marcin Pawłowski  
24 Michał Szymanowski  
25 Paweł Wieczorek  
26 Marcin Włodarczyk  
27 Piotr Wróbel  
28 Rafał Zawisza  

SARP ODDZIAŁ LUBLIN

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Stanisław Lichota Przewodniczący
2 Jerzy Korszeń Wiceprzewodniczący
3 Paweł Mierzwa Sekretarz
4 Maria Balawejder-Kantor Członek OKSK
5 Wojciech Bielecki Członek OKSK
6 Arkadiusz Bojczuk Członek OKSK
7 Jacek Ciepliński Członek OKSK
8 Grzegorz Kaczor Członek OKSK
9 Andrzej Kasprzak Członek OKSK
10 Bartłomiej Kożuchowski Członek OKSK
11 Bartłomiej Kwiatkowski Członek OKSK
12 Władysław Sadurski Członek OKSK
13 Hubert Trammer Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ ŁÓDŹ

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Andrzej Owczarek Przewodniczący
2 Piotr Dankowski Sekretarz
3 Zbigniew Bińczyk Członek OKSK
4 Marek Diehl Członek OKSK
5 Bożena Ferdzyn Członek OKSK
6 Jacek Ferdzyn Członek OKSK
7 Jan Gorgul Członek OKSK
8 Iwona Gortel Członek OKSK
9 Konrad Kowalczyk Członek OKSK
10 Jakub Krzysztofik Członek OKSK
11 Mateusz Kuo-Stolarski Członek OKSK
12 Maciej Musiał Członek OKSK
13 Andrzej Piech Członek OKSK
14 Przemysłąw Szustkiewicz Członek OKSK
15 Wojciech Walter Członek OKSK
16 Jan Wilkocki Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ OLSZTYN

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Małgorzata Zyskowska Przewodnicząca
2 Wojciech Gadomski Wiceprzewodniczący
3 Piotr Mikulski- Bąk Sekretarz
4 Anna Dąbrowska-Sosak Członek OKSK
5 Grzegorz Dżus Członek OKSK
6 Janusz Miścicki Członek OKSK
7 Ewa Rombalska Członek OKSK
8 Piotr Rożen Członek OKSK
9 Stanisław Sosak Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ OPOLE

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Marek Nowacki Przewodniczący
2 Józef Franczok Wiceprzewodniczący
3 Marek Ruda Sekretarz
4 Małgorzata Adamowicz- Nowacka Członek OKSK
5 Mariusz Tenczyński Członek OKSK
6 Iwona Wilczek Członek OKSK
7 Radosław Stach Członek OKSK
8 Andrzej Nowak Członek OKSK
9 Marcin Gałkowski Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ POZNAŃ

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Tomasz Osięgłowski Przewodniczący
2 Michał Kapturczak Wiceprzewodniczący
3 Aleksandra Kornecka Sekretarz
4 Michał Ankiersztajn Członek OKSK
5 Stefan Bajer Członek OKSK
6 Jacek Bułat Członek OKSK
7 Filip Buszkiewicz Członek OKSK
8 Grzegorz Cencek Członek OKSK
9 Grzegorz Czerwiński Członek OKSK
10 Marek Czuryło Członek OKSK
11 Karol Fiedor Członek OKSK
12 Marian Fikus (LHN) Członek OKSK
13 Krzysztof Frąckowiak Członek OKSK
14 Adam Gielniak Członek OKSK
15 Piotr Grabowski Członek OKSK
16 Romuald Hausmann Członek OKSK
17 Joanna Kapturczak Członek OKSK
18 Wojciech Kolesiński Członek OKSK
19 Piotr Kostka Członek OKSK
20 Marcin Kościuch Członek OKSK
21 Hugon Kowalski Członek OKSK
22 Wojciech Krawczuk Członek OKSK
23 Ewa Krzyżanowska-Walaszczyk Członek OKSK
24 Andrzej Kurzawski Członek OKSK
25 Andrzej M. Maleszka Członek OKSK
26 Piotr Marciniak Członek OKSK
27 Eugeniusz Skrzypczak Członek OKSK
28 Dawid Strębicki Członek OKSK
29 Waldemar Szeszuła Członek OKSK
30 Katarzyna Weiss Członek OKSK
31 Piotr Wędrychowicz Członek OKSK
32 Przemysław Woźny Członek OKSK
33 Jarosław Wroński Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ RADOM

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Mariusz Antos Przewodniczący
2 Wojciech Gęsiak Wiceprzewodniczący
3 Robert Kornatka Sekretarz
4 Maciej Rodak Członek OKSK
5 Paweł Rybak Członek OKSK
6 Magda Wielogórska Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ RZESZÓW

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Wojciech Fałat  
2 Cezary Szpytma  
3 Tomasz Kudła  
4 Marek Chrobak  
5 Lidia Tobiasz  
6 Ryszard Kiełbasa  
7 Zbigniew Święciński  
8 Alicja Strojny  
9 Robert Szular  
10 Jarosław Łukasiewicz  
11 Dominik Stempniak  
12 Bożena Knotz-Beda  

SARP ODDZIAŁ SŁUPSK

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Janusz Kaczmarek Przewodniczący
2 Maciej Araszkiewicz Członek OKSK
3 Andrzej Poźniak Członek OKSK
4 Piotr Daczkowski Członek OKSK
5 Marek Perkowski Członek OKSK
6 Maciej Rosa Członek OKSK
7 Mirosław Zwolski Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ SZCZECIN

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Marek Orłowski Przewodniczący
2 Ireneusz Lech Wiceprzewodniczący
3 Sławomir Wunsch Wiceprzewodniczący
4 Jarosław Bondar Członek OKSK
5 Karol Barcz Członek OKSK
6 Michał Bay Członek OKSK
7 Tomasz Cykalewicz Członek OKSK
8 Andrzej Frydrycki Członek OKSK
9 Maciej Gardiasz Członek OKSK
10 Jacek Lenart Członek OKSK
11 Dariusz Makowski Członek OKSK
12 Tomasz Maksymiuk Członek OKSK
13 Karol Nieradka Członek OKSK
14 Jerzy Nowak Członek OKSK
15 Zbigniew Paszkowski Członek OKSK
16 Miłosz Raczyński Członek OKSK
17 Marek Sietnicki Członek OKSK
18 Tomasz Sołdek Członek OKSK
19 Jerzy Szparadowski Członek OKSK
20 Marek Szymański Członek OKSK
21 Jan Tarczyński Członek OKSK
22 Ryszard Wilk Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ TORUŃ

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Piotr Koziej Przewodniczący
2 Adam Kołodziej Wiceprzewodniczący
3 Mirosław Skorczyński Sekretarz
4 Piotr Sobociński Członek OKSK

ODDZIAŁ WARSZAWSKI SARP

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Maciej Kowalczyk Przewodniczący
2 Maria Saloni-Sadowska Wiceprzewodniczący
3 Konrad Grabowiecki Wiceprzewodniczący
4 Roman Dziedziejko Sekretarz
5 Dorota Maria Bagińska Członek OKSK
6 Jan Wacław Bagiński Członek OKSK
7 Wojciech Bagiński Członek OKSK
8 Beata Bejtman-Kuźmienko Członek OKSK
9 Jan Belina Brzozowski Członek OKSK
10 Iwona Magdalena Borkowska Członek OKSK
11 Jaromir Ryszard Boruta Członek OKSK
12 Michał Brutkowski Członek OKSK
13 Marek Budzyński Członek OKSK
14 Piotr Bujnowski Członek OKSK
15 Andrzej Bulanda Członek OKSK
16 Grzegorz Chodkowski Członek OKSK
17 Artur Wojciech Chołdzyński Członek OKSK
18 Jan Chwedczuk Członek OKSK
19 Paweł Czaplicki Członek OKSK
20 Piotr Mateusz Czarnecki Członek OKSK
21 Oliwia Dec-Wolszczak Członek OKSK
22 Małgorzata Dembowska Członek OKSK
23 Paweł Detko Członek OKSK
24 Krzysztof Domaradzki Członek OKSK
25 Jacek Dudkiewicz Członek OKSK
26 Daniel Frąc Członek OKSK
27 Marta Frejda Członek OKSK
28 Marcin Goncikowski Członek OKSK
29 Dominik Piotr Górecki Członek OKSK
30 Jerzy Grochulski Członek OKSK
31 Paweł Grodzicki Członek OKSK
32 Marcin Mirosław Grzyb Członek OKSK
33 Michał Grzymała-Kazłowski Członek OKSK
34 Sławomir Gzell Członek OKSK
35 Józef Heliński Członek OKSK
36 Błażej Łukasz Hermanowicz Członek OKSK
37 Krystyna Maria Ilmurzyńska Członek OKSK
38 Mirosław Jednacz Członek OKSK
39 Andrzej Jurkiewicz Członek OKSK
40 Piotr Jurkiewicz Członek OKSK
41 Szymon Kachniarz Członek OKSK
42 Przemysław Andrzej Kaczkowski Członek OKSK
43 Szymon Kalata Członek OKSK
44 Agnieszka Kalinowska-Sołtys Członek OKSK
45 Stanisław Karłowski Członek OKSK
46 Jan Kempa Członek OKSK
47 Michał Kamil Kielian Członek OKSK
48 Kinga Katarzyna Kimic Członek OKSK
49 Henryk Kosieradzki Członek OKSK
50 Wojciech Tomasz Kotecki Członek OKSK
51 Jan Kucza-Kuczyński Członek OKSK
52 Ewa Kuryłowicz Członek OKSK
53 Maciej Kuryłowicz Członek OKSK
54 PiotrKuś Członek OKSK
55 Marcin Ludomir Kwietowicz Członek OKSK
56 Agnieszka Lewandowska Członek OKSK
57 Bartosz Lewandowski Członek OKSK
58 Henryk Łaguna Członek OKSK
59 Katarzyna Łowicka Członek OKSK
60 Magda Maciąg Członek OKSK
61 Paweł Majkusiak Członek OKSK
62 Maciej Mąka Członek OKSK
63 Daniel Adam Mermer Członek OKSK
64 Kamil Miklaszewski Członek OKSK
65 Marek Mikos Członek OKSK
66 Marcin Mostafa Członek OKSK
67 Jacek Mroczkowski Członek OKSK
68 Rafał Mroczkowski Członek OKSK
69 Włodzimierz Mucha (zm 13.10.2019) Członek OKSK
70 Krzysztof Mycielski Członek OKSK
71 Tsutomo Nozaki Członek OKSK
72 Michał Owadowicz Członek OKSK
73 Krzysztof Ozimek Członek OKSK
74 Paweł Paradowski Członek OKSK
75 Krzysztof Pasternak Członek OKSK
76 Natalia Paszkowska Członek OKSK
77 Michał Jerzy Pawlak Członek OKSK
78 Paweł Łukasz Pieniężny Członek OKSK
79 Ewa P. Porębska Członek OKSK
80 Jolanta Przygońska Członek OKSK
81 Dorota Rudawa Członek OKSK
82 Maciej Rydz Członek OKSK
83 Jurij Michał Sadowski Członek OKSK
84 Marcin Sadowski Członek OKSK
85 Tomasz Marcin Saracen Członek OKSK
86 Dorota Sawicka Członek OKSK
87 Marek Grzegorz Sawicki Członek OKSK
88 Piotr Jan Sawicki Członek OKSK
89 Marta Sękulska-Wrońska Członek OKSK
90 Michał Franciszek Sikorski Członek OKSK
91 Emilia Grażyna Sobańska Członek OKSK
92 Magdalena Staniszkis Członek OKSK
93 Stanisław Stefanowicz Członek OKSK
94 Bolesław Stelmach Członek OKSK
95 Grzegorz Stiasny Członek OKSK
96 Jan Sukiennik Członek OKSK
97 Piotr Szaroszyk Członek OKSK
98 Jerzy Szczepanik-Dzikowski Członek OKSK
99 Rafał Szczepański Członek OKSK
100 Marek Szeniawski Członek OKSK
101 Mariusz Ścisło Członek OKSK
102 Mateusz Świętorzecki Członek OKSK
103 Michał Aleksander Tatjewski Członek OKSK
104 Michał Tadeusz Tęskny Członek OKSK
105 Paweł Trębacz Członek OKSK
106 Gaweł Jan Tyrała Członek OKSK
107 Jakub Wacławek Członek OKSK
108 Łukasz Węcławski Członek OKSK
109 Mariusz Wronowski Członek OKSK
110 Szczepan Witold Wroński Członek OKSK
111 Maciej Jakub Wysoczański Członek OKSK
112 Aleksandra Zubelewicz-Lada Członek OKSK
113 Piotr Żabicki Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ WROCŁAW

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Marcin Major Przewodniczący
2 Michał Goncerzewicz Wiceprzewodniczący
3 Marta Mnich Sekretarz
4 Ewa Barska Członek OKSK
5 Anna Boryska Członek OKSK
6 Mariusz Cadler Członek OKSK
7 Agnieszka Chrzanowska Członek OKSK
8 Maciej Dębski Członek OKSK
9 Katarzyna Dobiecka Członek OKSK
10 Tomasz Głowacki Członek OKSK
11 Maciej Hawrylak Członek OKSK
12 Grażyna Hryncewicz-Lamber Członek OKSK
13 Wacław Hryniewicz Członek OKSK
14 Andrzej Hubka Członek OKSK
15 Bogdan Kaczmarzyk Członek OKSK
16 Daria Kieżun Członek OKSK
17 Leszek Konarzewski Członek OKSK
18 Liliana Krzycka Członek OKSK
19 Stanisław Lose Członek OKSK
21 Maciej Lose Członek OKSK
23 Zbigniew Maćków Członek OKSK
24 Adam Mańczak Członek OKSK
25 Leszek Marek Olszewski Członek OKSK
26 Rafał Pieszko Członek OKSK
27 Andrzej Poniewierka Członek OKSK
28 Sylwia Sikora Członek OKSK
29 Mikołaj Smoleński Członek OKSK
30 Rafał Specylak-Skrzypecki Członek OKSK
31 Tadeusz Szukała Członek OKSK
32 Artur Toboła Członek OKSK
33 Ryszard Włosowicz Członek OKSK
34 Bogusław Wowrzeczka Członek OKSK
35 Jakub Woźniczka Członek OKSK
36 Jan Zamasz Członek OKSK
37 Piotr Zybura Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ WYBRZEŻE

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Marek Łańcucki Przewodniczący
2 Marcin Kozikowski Wiceprzewodniczący
3 Mirosław Kuczyński Sekretarz
4 Izabela Burda Członek OKSK
5 Jacek Dominiczak Członek OKSK
6 Stanisław Dopierała Członek OKSK
7 Adam Drohomirecki Członek OKSK
8 Jacek Droszcz Członek OKSK
9 Marcin Gawlicki Członek OKSK
10 Janusz Gujski Członek OKSK
11 Rafał Janowicz Członek OKSK
12 Tomasz Karpowicz Członek OKSK
13 Marek Kolesiński Członek OKSK
14 Paweł Wład.Kowalski Członek OKSK
15 Zbigniew Reszka Członek OKSK
16 Wojciech Rezmer Członek OKSK
17 Grzegorz Rzepecki Członek OKSK
18 Antoni Taraszkiewicz Członek OKSK
19 Joanna Wciorka-Konat Członek OKSK
20 Jerzy Wolski Członek OKSK
21 Wojciech Wyka Członek OKSK

SARP ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA

LP. IMIĘ I NAZWISKO FUNKCJA
1 Leon Szapowałow Przewodniczący
2 Paweł Gołębiowski Wiceprzewodniczący
3 Alicja Maciejko Sekretarz
4 Jerzy Gołębiowski Członek OKSK
Udostępnij na:

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę