Rusza II edycja konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego

Data dodania: 28.06.2007 | Aktualizacja: 28.06.2007, 00:00:00

Wydawnictwo „Architektura & Biznes” – Redaktor Naczelny Romuald Loegler oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie – Prezes Przemysław Trawa, zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego pod hasłem „Architektura światła dziennego”.

Celem konkursu jest zwiększenie zainteresowania polskich architektów problemem innowacyjności w architekturze.
Poszukiwanie nowych sposobów kształtowania przestrzeni charakteryzującej się wysoką jakością i walorami estetycznymi, potrzeba ochrony środowiska, rozwijania i wdrażania w budownictwie oraz w architekturze technologii i materiałów przyjaznych człowiekowi, stają się niezbędnymi warunkami uwrażliwienia odbiorców i użytkowników architektury na jej jakość oraz edukacyjną i wychowawczą rolę.

Patronat nad konkursem obejmuje Stowarzyszenie Architektów Polskich.
Rozstrzygnięcie konkursu wraz z prezentacją nagrodzonych prac odbędzie się podczas uroczystej ceremonii podczas trwania Targów BUDMA 2008.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu jak i zgłoszeń są zamieszczone w portalu architektonicznym ronet.pl, na stronie SARP-u jak również na naszej stronie www.architekturaibiznes.com.pl.

W razie jakichkolwiek pytań lub informacji dodatkowych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 012 632 34 02, lub 791 451 187.
Marta Bąk, Architektura i Biznes, m.bak@architekturaibiznes.com.pl

Udostępnij na:

REKLAMA
Duravit

Equitone

Kessel - Ochrona przed przepływem zwrotnym

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Konkurs dla architektów - Alloc
Partnerzy SARP:
Bolix Duravit Grupa EGA Equitone Fakro Kone OWA Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę