Rejs Architektów

Data dodania: 02.09.2005 | Aktualizacja: 02.09.2005, 00:00:00

Informuję, że organizujemy 4 (jubileuszowy) REJS ARCHITEKTÓW, który odbędzie się na pokładzie żaglowca „Zawisza Czarny” na trasie z Marsylii do Aleksandrii. Jacht powinien wyjść w morze 1 grudnia, a zakończenie planujemy na 15 grudnia. Po drodze zamierzamy zaś odwiedzić: Korsykę, Sardynię, Sycylię, Peloponez i Kretę.

Rejs ten jest fragmentem większego przedsięwzięcia o nazwie „Czarny na Czerwonym”, którego istotą będzie zimowe pływanie „Zawiszą Czarnym” po Morzu Czerwonym. Z jego szczegółami można się zapoznać na stronie internetowej www.czarnynaczerwonym.pl W stosunku do tam zaoferowanych cen architekci uczestniczący w w/w rejsie, będą mieli 5 proc zniżki. Cena (z rabatem) wyniesie więc 2470 zł. Do tego trzeba doliczyć 1000 za autokar do Marsylii i samolot z Kairu (przez Pragę).

Chętni na ten rejs powinni skontaktować się ze mną (kom. 0.604.085.654, e-mail: archimedia@eranet.pl ) Przy rezerwacji on-line na stronie internetowej traci się bowiem architektoniczny rabat. Rekrutację kończymy zaś 10 września. Jest więc mało czasu na decyzję. Proszę więc o dotarcie w powyższą wiadomością (za pomocą maili, telefonicznie, czy też ustnie) do wszystkich znanych Wam żeglujących (lub chcących tego spróbować) architektów.

pozdrawiam
Piotr Rogowski
architekt

Rejs Architektów
Udostępnij na:

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę