Oferta

Data dodania: 06.07.2010 | Aktualizacja: 06.07.2010, 00:00:00

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Architektów Polskich to organizacja o bardzo długiej tradycji. Od ponad bowiem stu lat skupia twórców architektury, mających bezpośredni wpływ na jakość powstających obiektów, a tym samym krajobrazu zabudowanego naszego kraju. SARP jest organizacją architektów, reprezentującą środowisko w sprawach dotyczących twórczości architektonicznej i obok Izby Architektów prowadzi również sprawy dotyczące wykonywania zawodu, pozostając reprezentantem tej grupy zawodowej wobec struktur władzy rządowej i samorządowej i podobnych stowarzyszeń działających w innych krajach Europy i Świata.

Jednym ze statutowych zadań Stowarzyszenia jest dostarczanie swoim członkom bieżących informacji o istotnych dla całego środowiska faktach i wydarzeniach oraz wiadomości niezbędnych do doskonalenia warsztatu zawodowego. Funkcję tę pełnił nieprzerwanie od 1934 roku miesięcznik, później dwumiesięcznik pn. "Komunikat SARP". W maju 2010 roku Prezydium Zarządu Głównego zdecydowało o zmianie nazwy pisma, która byłaby bardziej czytelna dla zewnętrznego odbiorcy, komunikując jednoznacznie o tematyce magazynu prezentującego zagadnienia dotyczące szeroko pojętej architektury.

W czerwcu 2010 roku ukazał się pierwszy numer DWUMIESIĘCZNIKA STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW POLSKICH "ARCH", który jest kontynuacją dotychczasowego "Komunikatu SARP" na znacznie wyższym poziomie edytorskim, graficznym i poligraficznym.
Nasz nowy dwumiesięcznik będzie nadal dystrybuowany bezpośrednio do wszystkich członków SARP (ponad 5000 czynnie działających architektów), oraz do instytucji związanych z architekturą i budownictwem, architektów miast, władz samorządowych, instytucji kulturalnych, ministerstw. Planowane jest również w niedługim czasie wprowadzenie pisma na rynek.

"ARCH" - poza swoją funkcją informacyjną - pełni również rolę opiniotwórczą. Na jego łamach bowiem architekci dzielą się swoimi poglądami na tematy związane z jakością polskiej architektury i ładu przestrzennego. To medium tworzone dla ale i przez architektów inspiruje, pokazuje nowe trendy i coraz większą kreatywność twórców sztuki architektonicznej, w szczególności dzięki prezentowanym na jego łamach wynikom najświeższych konkursów, które cieszą się największym zainteresowaniem zarówno uznanych już na rynku architektów, jak i młodych adeptów, rozpoczynających swoją działalność zawodową.

Odpowiadając na zapotrzebowania naszych czytelników podejmując tematykę architektoniczną, chcemy na łamach naszego pisma prezentować najnowsze technologie, materiały, produkty, którymi zainteresowani są architekci. Dlatego też z ofertą współpracy zwracamy się wyłącznie do cieszących się uznaniem na rynku firm, których marka gwarantuje utrzymanie wysokiego poziomu proponowanych usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Agnieszka Bulanda
redaktor naczelna
e-mail: agnieszkabulanda@sarp.org.pl
tel. +48 (22) 826 39 31; 604 43 42 98
Foksal 2, 00 950 Warszawa

Dział Marketingu
e-mail: marketing@sarp.org.pl
tel. + 48 (22) 827 75 39
Foksal 2, 00 950 Warszawa

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet OWA Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę