Konferencja Forum Rynku Nieruchomości 2016

Data dodania: 06.04.2016 | Aktualizacja: 11.04.2016, 21:41:32

6. edycja konferencji „Forum Rynku Nieruchomości”, która odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2016r. w Sopocie, to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie dla branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce. Ubiegłoroczna edycja „FRN” zgromadziła blisko 400 uczestników, w tym również przedstawicieli zagranicznych rynków.

W tym roku koncepcja wydarzenia ulegnie zmianie, gdyż z całościowego programu organizatorzy wyodrębnili  tematy związane z rynkiem mieszkaniowym i przenieśli je do osobnej sali. Równolegle, w głównej sali, odbywać się będą dyskusje i prezentacje poświęcone zagadnieniom dotykającym rynek nieruchomości komercyjnych. Pozwoli to naszym uczestnikom jeszcze efektywniej i pełniej korzystać z programu.

Wydarzenie ma na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na mechanizmy działania rynku nieruchomości i ich wpływ na gospodarkę krajową i zagraniczną. Konferencja jest też doskonałym miejscem na wymianę wiedzy, poglądów i doświadczeń między uczestnikami za pomocą unikalnego programu b2b. Jest to również dobra okazja do spotkania przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, która nieraz ma decydujący głos, jeśli chodzi o zmiany zachodzące na rynku nieruchomości.

W wydarzeniu biorą udział znani i cenieni eksperci z dziedziny finansów i ekonomii oraz rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Dla członków SARP organizator przewidział 10% zniżki na udział w konferencji.

Sprawdź cały program na http://konferencje.nowyadres.pl/pl/forum-rynku-nieruchomosci

Dodatkowe informacje i kontakt w sprawie uczestnictwa: Monika Kulińska, mkulinska@nowyadres.pl, tel. 795 550 441

Udostępnij na:

REKLAMA
Duravit

Dallmer

JUNGHANS
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę