Festiwal Architektury

Data dodania: 12.05.2017 | Aktualizacja: 12.05.2017, 12:48:06

Druga edycja Festiwalu Architektury organizowanego przez Eurobuild Conferences odbędzie się 20 września w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP). Tegorocznej edycji towarzyszyć będą także obchody 140. rocznicy istnienia SARP – z tej okazji uczestnicy mogą spodziewać się obecności prawdziwych ikon z dziedziny architektury.

Festiwal Architektury organizowany jest po raz drugi przez Eurobuild Conferences we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich (SARP). Ideą, która przyświeca wydarzeniu jest możliwość prezentacji bogatego dorobku architektury i ludzi z nią związanych, którzy z pasją tworzą otaczającą nas przestrzeń. Dla uczestników festiwalu będzie to okazja do poznania najnowszych trendów i kierunków we współczesnej architekturze, a także szerokiego spektrum zagadnień związanych z planowaniem przestrzennym dotyczącym m.in. problemów i barier w rozwoju miast. Przybliżeniu tej tematyki będą służyły liczne panele dyskusyjne, do których zapraszane są kluczowe postaci związane z danym tematem, a także prezentacje, case studies oraz warsztaty.

Festiwal ma jednak nie tylko charakter konferencji - jest również połączony z wystawą nowoczesnych produktów i usług, które będą prezentowane w specjalnej strefie networkingowo-wystawowej. Ważnym elementem wydarzenia jest także ogłoszenie wyników konkursu Eurobuild Awards w architekturze oraz nagrodzenie autorów zwycięskich projektów. W ubiegłym roku do konkursu zgłosiło się blisko 100 projektów – nagrody przyznawano w sześciu kategoriach. Laureatów wyłania grono ekspertów, w którym znajdują się przedstawiciele inwestorów i deweloperów oraz architekci, w tym przedstawiciel zarządu SARP.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Architektury – wstęp dla architektów zrzeszonych w SARP jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.architecture.eurobuildconferences.com.

Kontakt:
Tel.: 22 356 25 00
E-mail: Conference@eurobuildcee.com

Udostępnij na:

REKLAMA
Duravit

Equitone

Dallmer
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę