Europejskie Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli – Lipsk 20-22.11.2008.

Data dodania: 14.07.2008 | Aktualizacja: 14.07.2008, 00:00:00

Segment wystawienniczy obejmujący renowację starych, lecz nie zabytkowych budynków, jest targową nowością i w bieżącym roku zaprezentowany zostanie podczas denkmal po raz pierwszy. Organizator oczekuje w Lipsku około 400 wystawców z całej Europy, w tym również z Polski. Równocześnie na Lipskich Terenach Targowych odbędą się Branżowe Targi Budownictwa z Gliny LEHM.
Pragnę zaprosić wszystkie polskie instytucje, przedsiębiorstwa oraz przedstawicieli branży konserwatorskiej i restauratorskiej do udziału w targach denkmal. Obecność na targach to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów, pozyskania nowych zamówień oraz promocji firmy na arenie europejskiej. Tym bardziej, że podczas denkmal 2008 po raz pierwszy odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT: „denkmal”, organizowana w ramach największej na świecie sieci Enterprise Europe Network i skierowana do przedstawicieli branży budowlanej, energetycznej, renowacji, konserwacji i restauracji zabytków. Jej organizatorem są Lipska Izba Rzemiosła, Lipska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Targi Lipskie.
Celem giełdy jest stworzenie wymiany kontaktów, usług, produktów oraz know-how dla wszystkich podmiotów reprezentujących ww. branżę. Udział w giełdzie zgłaszają równocześnie wykonawcy specjalistycznych projektów, którzy poszukują rzemieślników, konserwatorów, restauratorów, czy też produktów lub maszyn, jak i sami producenci, rzemieślnicy i restauratorzy zainteresowani nowymi zleceniami. Formularze zgłoszeniowe w języku angielskim i niemieckich przesyłam Państwu w załączeniu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 września 2008. Na podstawie przedstawionych profili działalności oraz zapotrzebowań zgłoszonych do giełdy firm organizatorzy jeszcze przed rozpoczęciem targów aranżują dla niej konkretne spotkania z odpowiednimi partnerami. Wszystkie rozmowy odbędą się na Lipskich Terenach Targowych w dniu 21 listopada 2008 r. w godzinach od 10:00 do 17:00. Dla wystawców targów oraz firm spoza Niemiec udział w giełdzie jest bezpłatny.

Oferta dla polskich odwiedzających:

Z myślą o polskich konserwatorach, restauratorach, architektach oraz wszystkich osób pragnących odwiedzić targi, firma Targi Lipskie Polska przygotowała specjalnąofertę wyjazdu grupowego. Uczestnicy wyjazdu mają możliwość wzięcia udziału w giełdzie Contact.

Termin: 20 – 22 listopada.
Świadczenia: przejazd autokarem na trasie Warszawa – Lipsk - Warszawa, transfery zgodnie z programem, bilet wstępu na targi, 1 nocleg w hotelu*** w ok. targów - pok. 2-os/łaz/WC/TV, śniadanie, ubezpieczenie NNW, zwiedzanie Lipska i wybranych obiektów zabytkowych.
Koszt: 515 zł netto.
Termin zgłoszeń: 21 października 2008

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Magdalena Dziemidek
Prezes
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa
Tel: (22) 653 65 55
Fax: (22) 653 65 51
mobil: 660 705 720
e-mail: mdziemidek@targilipskie.pl
info@targilipskie.pl
www.targilipskie.pl

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę