Dyplom Roku wręczony

Data dodania: 10.04.2010 | Aktualizacja: 10.04.2010, 00:00:00

Dnia 10 kwietnia 2010 r. w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie, odbyło się wręczenie Dorocznej Nagrody SARP na najlepszy dyplom, który uzyskał w danym roku tytuł magistra inżyniera architekta na polskich uczelniach architektonicznych.

DOROCZNĄ NAGRODĘ SARP im. Zbyszka Zawistowskiego DYPLOM ROKU otrzymał: arch. Adam Stafiniak za pracę dyplomową Zespół budynków monasteru wraz z cerkwią Św. Archanioła Michała w Jaroszówce, wykonaną na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Wyróżnienie Igo stopnia otrzymała: arch. Hanna Szukalska za pracę dyplomową pt.: Re-wizja, wielopłaszczyznowa interwencja na zdegradowanym obszarze w centrum Rybnika, wykonaną na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

Wyróżnienia IIgo stopnia otrzymali: arch. Aleksandra Sas za pracę dyplomową pt. Synagoga i Centrum Żydowskie, wykonaną w Instytucie Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz
arch. Jacek Ślotała, za pracę dyplomową pt. Kameralna sala koncertowa, wykonaną na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej.

Udostępnij na:

REKLAMA
Equitone

Alufire

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Internorm

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Luxiona Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę