Architektura wokół nas - zajęcia wakacyjne dla dzieci w Muzeum Architektury

Data dodania: 05.07.2010 | Aktualizacja: 05.07.2010, 00:00:00

Muzeum Architektury we Wrocławiu z przyjemnością zaprasza na zajęcia edukacyjne dla dzieci Architektura wokół nas - wakacje z architekturą Wrocławia w tle

Zajęcia będą trwać od lipca do listopada 2010r. Początek w niedzielę 25 lipca.

"Architektura wokół nas" to blok zajęć edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci od 7 do 12 lat, podczas których pracownicy Muzeum Architektury i zaproszeni architekci opowiadać będą o ciekawostkach architektury Wrocławia i zabiorą dzieci w fascynującą podróż po mieście. Podczas letnich i jesiennych miesięcy uczestnicy zajęć będą mogli m.in. wziąć udział w grze terenowej "Architektoniczne podchody" (lipiec), zbudować mosty nad Odrą (sierpień), poznać historię wrocławskich dworców kolejowych i obejrzeć najpiękniejsze budowle Wrocławia.

W wędrówkach po mieście dzieciom towarzyszyć będzie Skrzat-Klasztornik, bohater nowej książeczki-przewodnika po wrocławskiej architekturze, autorstwa Agnieszki Goli i Magdaleny Ławickiej (MA).

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, zapisy przyjmujemy drogą internetową: agnieszka.gola@ma.wroc.pl. Zapisy na pierwsze, lipcowe zajęcia trwają do 23 lipca.

Szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku i na naszej stronie internetowej www.ma.wroc.pl, w zakładce Edukacja.

Udostępnij na:

Załączniki


REKLAMA
Duravit

Dallmer
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę