Diverçity - ucząc się od miasta przyszłości ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wspólnie z miesięcznikiem „Architektura-murator” zapraszają na spotkanie w ramach finisażu wystawy Diverçity.

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Wars...

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Warszawa w Budowie zorganizowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Wystawa V4 Family Houses

W związku z zaproszeniem Stowarzyszenia Architektów Polskich do prezentacji najlepszych realizacji domów jednorodzinnych, która odbędzie się w ramach kolejnej edycji Wystawy V4 Family Houses, ustalono do dnia 9 lipca ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń projektów.

"Architekt poza architekturą” - Jan Ka...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną wystawę autorską z cyklu wystaw związanych z przygotowywaną publikacją książkową “Architekt poza architekturą” - Jana Kantego Pawluśkiewicza, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Wystawa "Urbanity - Twenty Years Later"

W imieniu Środkowoeuropejskiego Centrum Architektury CCEA oraz Niemieckiego Centrum Architektury DAZ uprzejmie informujemy, że w dniach 2-11 lipca br. w Galerii Miejskiej w Berlinie odbędzie się wystawa "Urbanity - Twenty Years Later".

20/20 Architektura Wrocławia 1990-2010

Wernisaż w Muzeum Architektury, we wtorek 22 czerwca o godz.17, wystawa czynna do 5 września 2010 r.

Wystawa plenerowa "Krakow NOW!"

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę plenerową "Krakow NOW!", którą można oglądać od 8 do 30 czerwca na Placu Szczepańskim w Krakowie.

CULTURE MATTERS

CULTURE MATTERS - zaproszenie na wernisaż dwóch wystaw i wykład - BUW, Warszawa, 18 maja, godz. 18.00 Szczegóły w załączniku.

Noc Muzeów w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w War...

Zapraszamy na uroczyste zapalenie nowego neonu Muzeum, projektu Pauliny Ołowskiej. Zapalenie neonu, o godzinie 22.00, poprzedzi aukcja i kiermasz, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum.

100 lat Politechniki Wrocławskiej - jubileus...

Muzeum Architektury we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić na wystawę "100 lat Politechniki Wrocławskiej wystawa jubileuszowa z okazji stulecia istnienia wrocławskich uczelni technicznych”

REKLAMA
Duravit

Dallmer

JUNGHANS
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę