20/20 Architektura Wrocławia 1990-2010

Wernisaż w Muzeum Architektury, we wtorek 22 czerwca o godz.17, wystawa czynna do 5 września 2010 r.

Wystawa plenerowa "Krakow NOW!"

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę plenerową "Krakow NOW!", którą można oglądać od 8 do 30 czerwca na Placu Szczepańskim w Krakowie.

CULTURE MATTERS

CULTURE MATTERS - zaproszenie na wernisaż dwóch wystaw i wykład - BUW, Warszawa, 18 maja, godz. 18.00 Szczegóły w załączniku.

Noc Muzeów w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w War...

Zapraszamy na uroczyste zapalenie nowego neonu Muzeum, projektu Pauliny Ołowskiej. Zapalenie neonu, o godzinie 22.00, poprzedzi aukcja i kiermasz, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum.

100 lat Politechniki Wrocławskiej - jubileus...

Muzeum Architektury we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić na wystawę "100 lat Politechniki Wrocławskiej wystawa jubileuszowa z okazji stulecia istnienia wrocławskich uczelni technicznych”

Galeria Jednego Projektu w Muzeum Architektu...

Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na Galerię Jednego Projektu

Szkoła Zarządzania i Designu Zollverein w fo...

Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na otwarcie wystawy: Szkoła Zarządzania i Designu Zollverein w fotografii Thomasa Mayera, Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa/ SANAA Architekci w czwartek 29 kwietnia o godzinie 17, ul. Bernardyńska 5. Wystawa czynna do 13 czerwca 2010.

Wystawa Duńskiej Architektury - koncepcje zr...

Ambasada Królestwa Danii wraz z partnerami przedsięwzięcia: Stowarzyszeniem Architektów Polskich oraz Stowarzyszeniem Polska Siec Energie Citiés, ma przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia wystawy, przedstawiającej duńskie wizje i kompetencje w zakresie zrównoważonego rozwoju w architekturze i pl...

SARP O. Katowice & Galeria Architektury SARP...

SARP O. Katowice & Galeria Architektury SARP - program wydarzeń | marzec 2010

Otwarcie wystawy European Union Prize for Co...

Otwarcie wystawy European Union Prize for Contemporary Architecture - Mies van der Rohe Award 2009 odbędzie się w Paryżu, w Palais de Chaillot - 7 avenue Albert de Mun dnia 2 lutego 2010, gdzie pokazywana będzie do 14 marca 2010.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę