Wystawa retrospekcyjna - Białystok

SARP Oddział Białystok oraz Zarząd Główny SARP serdecznie zapraszają na retrospekcyjną wystawę Międzynarodowego Biennale Młodych Architektów LEONARDO Mińsk 2003-2005-2007-2009.

Konkurs "Arena dla Młodych"

Konkurs wzorniczy dla projektantów i młodych architektów.

Wystawa twórczości Manuela Baptisty

Museu da Electricidade w Lizbonie serdecznie zaprasza na wystawę twórczości Manuela Baptisty "FORA DE ESCALA - desenho e escultura"

Wystawa Mies van der Rohe Award 2009 w Muzeu...

Informujemy, że z powodu ogromnego zainteresowania wystawą "Mies van der Rohe Award 2009. Nagroda Unii Europejskiej w dziedzinie architektury współczesnej" w Muzeum Architektury we Wrocławiu, ekspozycja będzie pokazywana 2 tygodnie dłużej i można ją oglądać do 13 marca 2011.

XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetl...

ZAPROSZENIE - spotkania dla architektów i projektantów, 23 - 25 marca, Warszawa

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wystawę: ...

Stowarzyszenie Architektów Polskich ma przyjemność zaprosić na IV edycję Wystawy Domów Jednorodzinnych powstałych w krajach grupy wyszehradzkiej.

Otwarcie wystawy Mies van der Rohe Award 200...

Muzeum Architektury we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy Mies van der Rohe Award 2009 - NAGRODA UNII EUROPEJSKIEJ W DZIEDZINIE ARCHITEKTURY WSPÓŁCZESNEJ, które odbędzie się 10 grudnia 2010 roku o godzinie 17:00 przy ulicy Bernardyńskiej 5 we Wrocławiu.

Finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze"

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zaprasza na finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze" - 20 listopada (sobota) godz. 18.00 w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego w Parku im. St. Staszica.

Wystawa "Let’s talk about houses:betwe...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 października w Museu Colleccao Bernardo w Lizbonie odbyło się otwarcie wystawy "Let’s talk about houses:between North and South"

Wystawa architektoniczna "Młodzi w Architekt...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Częstochowie w dniach 22. października - 21. listopada 2010 r. zaprasza mieszkańców Częstochowy do Pawilonu Wystawowego częstochowskiego Muzeum w Parku im St. Staszica na wystawę prac - studentów wydziałów architektury i architektów, niedawnych absolwent...

REKLAMA
Duravit

Dallmer

JUNGHANS
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę