XIX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetl...

ZAPROSZENIE - spotkania dla architektów i projektantów, 23 - 25 marca, Warszawa

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wystawę: ...

Stowarzyszenie Architektów Polskich ma przyjemność zaprosić na IV edycję Wystawy Domów Jednorodzinnych powstałych w krajach grupy wyszehradzkiej.

Otwarcie wystawy Mies van der Rohe Award 200...

Muzeum Architektury we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić na otwarcie wystawy Mies van der Rohe Award 2009 - NAGRODA UNII EUROPEJSKIEJ W DZIEDZINIE ARCHITEKTURY WSPÓŁCZESNEJ, które odbędzie się 10 grudnia 2010 roku o godzinie 17:00 przy ulicy Bernardyńskiej 5 we Wrocławiu.

Finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze"

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział w Częstochowie zaprasza na finisaż wystawy "Młodzi w Architekturze" - 20 listopada (sobota) godz. 18.00 w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego w Parku im. St. Staszica.

Wystawa "Let’s talk about houses:betwe...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 października w Museu Colleccao Bernardo w Lizbonie odbyło się otwarcie wystawy "Let’s talk about houses:between North and South"

Wystawa architektoniczna "Młodzi w Architekt...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Częstochowie w dniach 22. października - 21. listopada 2010 r. zaprasza mieszkańców Częstochowy do Pawilonu Wystawowego częstochowskiego Muzeum w Parku im St. Staszica na wystawę prac - studentów wydziałów architektury i architektów, niedawnych absolwent...

Diverçity - ucząc się od miasta przyszłości ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wspólnie z miesięcznikiem „Architektura-murator” zapraszają na spotkanie w ramach finisażu wystawy Diverçity.

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Wars...

"Wystawa średnicowa" w ramach festiwalu Warszawa w Budowie zorganizowanego przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

Wystawa V4 Family Houses

W związku z zaproszeniem Stowarzyszenia Architektów Polskich do prezentacji najlepszych realizacji domów jednorodzinnych, która odbędzie się w ramach kolejnej edycji Wystawy V4 Family Houses, ustalono do dnia 9 lipca ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń projektów.

"Architekt poza architekturą” - Jan Ka...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejną wystawę autorską z cyklu wystaw związanych z przygotowywaną publikacją książkową “Architekt poza architekturą” - Jana Kantego Pawluśkiewicza, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet Duravit Entra Equitone Fakro Forbo KONE Lafarge Libet Libet Polski Holding Nieruchomości S.A. Renson Rigips Selt Wienerberger
Powrót na górę