Wystawa cyklu: "Architektoniczne punkty odni...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże zaprasza na multimedialną wystawę z cyklu: Architektoniczne punkty odniesienia. Honorowa Nagroda SARP 1966-2006. Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 3 grudnia br. o godz. 18.00 w siedzibie SARP w Gdańsku, ul. Targ Węglowy 27

Wystawa „Sztuka Architektury” w ...

W imieniu architektów Roberta Koniecznego i Marleny Wolnik, zapraszamy do Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie na wystawę „Sztuka Architektury” - projektów Roberta Koniecznego oraz pracowni KWK Promes.

Dyskusja panelowa - "Informacja wizualna i r...

Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji panelowej "Informacja wizualna i reklama w przestrzeni publicznej miast", w ramach cyklu "Architektoniczne punkty odniesienia - Honorowa Nagroda SARP 1966-2006".

Wystawa z cyklu "Architektoniczne punkty odn...

Multimedialna wystawa z cyklu "Architektoniczne punkty odniesienia - Honorowa Nagroda SARP 1966-2006" - Katowice 12-20 listopada br. Galeria Architektury SARP, Katowice ul. Dyrekcyjna 9

Zapraszamy na spotkania z prof. Wojciechem Z...

Miło nam poinformować, że nakładem Wydawnictwa BOSZ ukazała się książka prof. Wojciecha Zabłockiego Architektura, prezentująca dorobek zawodowy Autora.

Europejska Nagroda za Współczesną Architektu...

W środę 10 października w Palais de Chaillot w Paryżu odbędzie się wernisaż retrospektywy obejmującej edycje Nagrody Mies van der Rohe z lat 1988-2005.

Architektoniczne punkty odniesienia - Honoro...

Wystawa w Warszawie 9-17 października 2007. Pawilon Wystawowy SARP, ul. Foksal 2.

Mieszkać w maszynie. Program sesji towarzysz...

Mieszkać w maszynie. Program sesji towarzyszącej zamknięciu wystawy Betonowe dziedzictwo. Od Le Corbusiera do blokersów czwartek 4 października, godz. 14:00 - 22:00 sala widowiskowa w Galerii Laboratorium CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Wernisaż wystawy "Malowanie - poezja krajobr...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże w Gdańsku zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa architekta Andrzeja Walickiego pod tytułem "Malowanie - poezja krajobrazu".

Vitra World 2007 w Pawilonie Wystawowym SARP

Vitra zaprasza na wystawę - Vitra World. Zaprezentowane zostaną klasyczne, legendarne już meble stworzone między innymi przez Charlesa i Raya Eamesów, Vernera Pantona, Georga Nelsona, Isamu Noguchi`ego, Franka Gehry’ego oraz współczesne projekty Maartena Van Severena, braci Bouroullec, Phillip...

REKLAMA
Equitone

Rigips

Zehnder Charleston

ES System

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę