Studio Otwarte Miasto - wystawa Riegler&Riew...

12.03.2008 środa, godz. 18.00 miejsce: Galeria Architektury SARP, Katowice, ul. Dyrekcyjna 9

Wystawa poświęcona Europejskiej Nagrodzie za...

Wystawa poświęcona Europejskiej Nagrodzie za Współczesną Architekturę Mies van der Rohe, Budapeszt, 7 marca – 19 kwietnia 2008 r.

Polska architektura współczesna w filmie fab...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Zarząd Główny oraz Oddział Kraków zapraszają na multimedialną wystawę z cyklu: Architektoniczne punkty odniesienia. Honorowa Nagroda SARP 1966-2006. Kraków 3-11 marca 2008.

V Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie &#...

Tegoroczne Biennale Sztuki Współczesnej w Berlinie odbędzie się w dniach 5 kwietnia – 15 czerwca i będzie trwało zarówno w dzień jak i w nocy.

Wystawa - "70 lat z architekturą Maria i Kaz...

Wystawa "70 lat z architekturą Maria i Kazimierz Piechotkowie" czynna jest w Pawilonie SARP w Warszawie od 19 do 24 lutego w godzinach 10-18. Zaprasza Oddział Warszawski SARP.

Europejskie Biennale Architektury Krajobrazu...

V Europejskie Biennale Architektury Krajobrazu w Barcelonie – Europejska Nagroda Rosa Barba (25, 26, 27 września 2008 r.)

Moskiewskie Biennale Architektury: 27 maja &...

Na prośbę organizatorów informujemy, że w dniach 27 maja – 3 czerwca 2008 r. w moskiewskiej Galerii Trietiakowskiej odbędzie się X Międzynarodowy Festiwal Architektury i Projektowania Wnętrz „Pod domowym dachem…”

Wystawa "The White City of Tel Aviv – ...

Zabytkowe centrum Tel Awiwu znajduje się od lipca 2003 roku na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto posiada w nadbrzeżnej części unikatowy kompleks ponad 4000 domów w stylu funkcjonalistycznym. Wystawa, którą zorganizowało Miasto Tel Awiw, podróżuje po świecie od 2004 r.

Otwarcie wystawy LIVING THE MODERN

Dyrektor Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na otwarcie wystawy LIVING THE MODERN. Modernizm we współczesnej architekturze Australii, które odbędzie się 7 lutego br. (czwartek) o godz. 17.00

31 stycznia 2008, czwartek, godz. 18. Robert...

Warszawa, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, sala Kino/Audytorium Prezentacja towarzysząca wystawie "Open House. Architektura i inteligentna technologia dla mieszkania przyszłości" O domach ukrytych, otwartych, bezpiecznych, typowych i idealnych mówić będzie Robert Konieczny z biura a...

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę