Komunikat dot. wystawy na XI Międzynarodowym...

Krakowski Oddział SARP organizuje wystawę pn.: "CZHUPLSK XXI: progresywna architektura zbudowana w krajach Grupy Vyszehradzkiej". Wystawa będzie towarzyszyć XI Międzynarodowemu Triennale Architektury.

Komunikat dot. Konkursu Głównego w ramach XI...

Komunikat dotyczący Konkursu Głównego w ramach XI Międzynarodowego Triennale Architektury, Kraków 2009.

Konkurs dla młodych architektów - XI Międzyn...

Komunikat dotyczący konkursu dla młodych architektów organizowanego w ramach XI Międzynarodowego Triennale Architektury, Kraków 2009.

XI MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE ARCHITEKTURY Kra...

Uchwałą Zarządu Oddziału SARP w Krakowie dotychczasowe biennale architektury przekształca się w Triennale, które będzie jego kontynuacją. XI Międzynarodowe Triennale Architektury w Krakowie odbędzie się w dniach 8-22 kwietnia 2009 roku. Główne wystawy odbędą się w Bunkrze Sztuki w Krakowie. Otwa...

Zaproszenie Wydziału Architektury Politechn...

Wydział Architektury Politechniki Białostockiej zaprasza na otwarcie wystawy prac studenckich przedstawiających wizje projektowe przestrzeni centrum Białegostoku.

Dzień Architektury na Targach BUDMA 2009

Stowarzyszenie MY-POZNANIACY wzięło czynny udział w konferencji zorganizowanej przez MTP i SARP w dniu 21.02.2009 roku, na Targach BUDMA 2009 wygłaszając referat zatytułowany "PRZESTRZEŃ, EKONOMIA ... I POLITYKA PRZESTRZENNA" Wystąpienie opracował i wygłosił arch. Stefan Wojciechowski...

Muzeum Fabryki w Manufakturze zaprasza

Muzeum Fabryki w Manufakturze serdecznie zaprasza do odwiedzenia nowej przestrzeni wystawienniczej.

21 stycznia 2009, środa, Pawilon 3, sala zie...

Stowarzyszenie Architektów Polskich i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na Dzień Architektury na Targach BUDMA 2009.

Otwarcie wystawy

W sobotę 13 grudnia o godzinie 16:00. w salach Oddziału Warszawskiego SARP, odbędzie się otwarcie wystawy połączonej z prezentacją filmu: Jasna Strzałkowska-Ryszka - akwarele i Adolf Ryszka - rzeźba.

Wystawa "Technologie dla Ochrony Klimatu"

Poznańska Wystawa "Technologie dla Ochrony Klimatu" czynna do 14 grudnia, w godzinach od 10:00 do 19:00 w pawilonie 5 na terenie MTP. Wystawa pod auspicjami Ministra Środowiska, Prof. M. Nowickiego, prezentuje najważniejsze i najbardziej spektakularne urządzenia, instalacje czy całe technologie, kt...

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę