Wykład Piotra Lewickiego i Kazimierza Łataka...

SARP Opole i Politechnika Opolska zapraszają na wykład Piotra Lewickiego i Kazimierza Łataka, który odbędzie się w środę 28.11.12 na Wydziale Budownictwa i Architektury przy ul. Katowickiej 48 w Opolu.

Zapisy na Pogotowie Projektowe Jesień 2012

W sobotę 24 listopada Centrum Architektury zaprasza studentów wydziałów architektury i urbanistyki na Pogotowie Projektowe Jesień 2012.

Akademia Małego Architekta kontynuuje swoją ...

Przed nami kolejny miesiąc warsztatów architektonicznych dla dzieci! W listopadzie będziemy budować modele domów, które można spotkać w różnych rejonach Ziemii. To będzie architektoniczna podróż dookoła świata!

STACJA MURANÓW

"Stacja Muranów" - spotkanie wokół książki oraz informacja o audioprzewodniku.

Westival Architektury

Po raz kolejny szczeciński oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich organizuje Westival Architektury.

125. urodziny Le Corbusiera

Centrum Architektury zaprasza 6 października na 125. urodziny Le Corbusiera

Biuletyn UIA

Najnowszy numer newslettera UIA

Nagroda im. Stanisława Witkiewicza

Samorząd Województwa Małopolskiego ma zaszczyt zaprosić na uroczystość wręczenia Nagrody im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie I kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski oraz wernisaż wystawy pokonkursowej.

V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Po...

Marszałek Województwa Łódzkiego wraz z Rektorami Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Polityka regionalna a rewitalizacja miast w praktyce". Forum odbędzie się w dniach 19-20 października w Łodzi i Zgierzu.

Umbria + Made EXPO Milano + XIII Weneckie Bi...

SARP o.Olsztyn zaprasza na pełną wrażeń podróż po Umbrii siostrze Toskanii, wraz z wizytą na Mediolańskich targach MADE EXPO Architettura Design Edilizja (Architektura, Dizajn, Budownictwo), i Weneckim XIII Biennale Architektury. Uczestników zabieramy z Olsztyna, Warszawy, Częstochowy, Katowic.U...

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę