Zapisy na Pogotowie Projektowe Jesień 2012

W sobotę 24 listopada Centrum Architektury zaprasza studentów wydziałów architektury i urbanistyki na Pogotowie Projektowe Jesień 2012.

Akademia Małego Architekta kontynuuje swoją ...

Przed nami kolejny miesiąc warsztatów architektonicznych dla dzieci! W listopadzie będziemy budować modele domów, które można spotkać w różnych rejonach Ziemii. To będzie architektoniczna podróż dookoła świata!

STACJA MURANÓW

"Stacja Muranów" - spotkanie wokół książki oraz informacja o audioprzewodniku.

Westival Architektury

Po raz kolejny szczeciński oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich organizuje Westival Architektury.

125. urodziny Le Corbusiera

Centrum Architektury zaprasza 6 października na 125. urodziny Le Corbusiera

Biuletyn UIA

Najnowszy numer newslettera UIA

Nagroda im. Stanisława Witkiewicza

Samorząd Województwa Małopolskiego ma zaszczyt zaprosić na uroczystość wręczenia Nagrody im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie I kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski oraz wernisaż wystawy pokonkursowej.

V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Po...

Marszałek Województwa Łódzkiego wraz z Rektorami Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają na V edycję Forum Naukowego "PROREVITA 2012. Polityka regionalna a rewitalizacja miast w praktyce". Forum odbędzie się w dniach 19-20 października w Łodzi i Zgierzu.

Umbria + Made EXPO Milano + XIII Weneckie Bi...

SARP o.Olsztyn zaprasza na pełną wrażeń podróż po Umbrii siostrze Toskanii, wraz z wizytą na Mediolańskich targach MADE EXPO Architettura Design Edilizja (Architektura, Dizajn, Budownictwo), i Weneckim XIII Biennale Architektury. Uczestników zabieramy z Olsztyna, Warszawy, Częstochowy, Katowic.U...

Studia podyplomowe online na Politechnice Me...

Politechnika Mediolańska, jedna z najlepszych włoskich politechnik i uczelni technicznych, zaprasza na studia podyplomowe ONLINE dla absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) kierunków ARCHITEKURA i BUDOWNICTWO (oraz pokrewnych).

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet OWA Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę