Kolejna debata na temat konkursu na Muzeum S...

Następne spotkanie i dyskusja publiczna odbędzie się w sobotę 10 marca br. o godz. 12.00 w pawilonie wystawowym SARP, przy ul. Foksal 2 w Warszawie.

Dyskusja o Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Wszystkich zainteresowanych konkursem na projekt Muzeum Sztuki Nowoczesnej informujemy, że w dniu 8.03.2007r. (czwartek) o godz. 18.00 w Programie II Polskiego Radia odbędzie się godzinna dyskusja radiowa na ten temat.

Wykład Christiana Kereza - zwycięzcy w Konku...

W piątek, 2 marca br. o godz. 19.00 w Hali B Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się wykład "Museum of Modern Art in Warsaw and other projects", który w języku angielskim wygłosi Christian Kerez, autor I Nagrody w Konkursie na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Debata na temat konkursu Muzeum Sztuki Nowoc...

W sobotę, 3 marca br. o godz. 12.00 w Pawilonie Wystawowym siedziby Stowarzyszenia Architektów Polskich - przy ul. Foksal 2 w Warszawie, odbędzie się kolejna debata na temat rozstrzygniętego konkursu na Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Konferencja prasowa w Muzeum Sztuki Nowoczes...

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na konferencję prasowa w piątek 2 marca o godz. 11.00, w biurze Muzeum przy ul. Bielańskiej 4a. Tematami konferencji będą: wydarzenia wokół konkursu wyniki badań opinii publicznej serdecznie zapraszamy, Zespół Prasowy Muzeum

Święto Patrona Architektów Św. Józefa

W Duszpasterstwie Środowisk Twórczych Św. Brata Alberta i Andrzeja Apostoła na Placu Teatralnym 18 w Warszawie

Oświadczenie redakcji "Architektury-murator"...

Muzeum Sztuki Nowoczesnej - kolejny skandal Pierwsza próba organizacji konkursu na Muzeum Sztuki Nowoczesnej zakończyła się międzynarodowym skandalem - z udziału zrezygnowało wiele sław architektury, a sprawa była negatywnie komentowana w światowych mediach. Z trudem udało się zorganizować drugi ko...

Zaproszenie

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Zarząd Główny zaprasza na 46 spotkanie z cyklu dyskusji o najważniejszych problemach Warszawy

Wykład w Zachęcie

Zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym towarzyszącym wystawie "Tu zaszła zmiana" (Galeria Kordegarda) wokół problemu znikania wartościowych przykładów architektury późnego modernizmu z mapy Warszawy – przede wszystkim Supersamu.

Spotkanie towarzyszące wystawie "Malarstwo p...

Zachęta zaprasza na spotkanie towarzyszące wystawie "Malarstwo polskie XXI wieku"

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę