Światowy Dzień Habitatu 3.10.2007

Warszawskie Biuro UN-HABITAT zaprasza do wzięcia udziału w polskich obchodach Światowego Dnia Habitatu, w dniu 3 października 2007 r. (środa) w Warszawie.

Architekt Miasta w Szczecinie

W nawiązaniu do ogłoszonego przez Gminę Miasto Szczecin konkursu na stanowisko ARCHITEKTA MIASTA, z-ca Prezydenta Miasta Szczecin Krzysztof Nowak oraz SARP Oddział Szczecin zapraszają architektów i urbanistów na spotkanie, którego tematem będzie przedstawienie funkcji i zadań Architekta Miasta w now...

Karta Lipska nt. Zrównoważonych Miast Europe...

W dniach 24-25 maja 2007 r. w Lipsku (Niemcy) odbyło się Nieformalne Spotkanie Ministrów Państw Członkowskich Unii Europejskiej ds. Spójności Terytorialnej i Rozwoju Miast.

Rząd przyjął założenia polityki przestrzenne...

Rząd przyjął we wtorek dokument dotyczący założeń polityki przestrzennej kraju na lata 2008-2033, przygotowany przez resort rozwoju regionalnego - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.

Dworcowi PKP w Katowicach grozi wyburzenie

List otwarty do władz lokalnych, regionalnych i państwowych odpowiedzialnych za decyzje w sprawie katowickiego dworca PKP

TECH TRANSFER

TECH TRANSFER, projekt Leonardo da Vinci, rozpoczął się 1 października 2006 i trwać będzie przez 24 miesiące.

Wykład profesora Jean-Paula Viguiera w Torun...

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział Toruń i Apsys Polska mają zaszczyt zaprosić na wykład znakomitego francuskiego architekta profesora Jean-Paula Viguiera p.t. „Kreacja architektury współczesnej w kontekście architektury historycznej”.

SANKTUARIUM - ready space – 19 maja b...

Elementami projektu są: antyinstalacja przestrzenna czyli zastane wnętrze ('ready space') pawilonu SARP wraz z kieszonkowym albumem fotograficznym.

Kolorowe Emocje w całej Polsce

SARP po raz kolejny objął patronatem honorowym trzecią edycję Kolorowych Emocji – jednej z ważnych imprez prospołecznych w Polsce, organizowanej przez Baumit. 26 maja kilka tysięcy dzieci w siedmiu miastach Polski jednocześnie, farbami Baumit z palety Baumit Colours of more emotions pomaluje N...

„Designe Energy”

Malezyjski Instytut Architektury organizuje spotkanie regionu UIA p.t. „Designe Energy”, który odbędzie się w Kuala Lumpur w dniach 6 – 7 lipca 2007r.

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę