Prasowa Okładka Roku GrandFront 2009

Z przyjemnością informujemy, że "Architektura-murator" została wyróżniona (za nr 8/2009) w 8ej edycji konkursu organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - GrandFront 2009, w kategorii czasopisma hobbystyczne.

Wielka Majówka Muzeum

Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza na Wielką Majówkę. Szczegóły w załączniku.

17 maja (poniedziałek) - wieczór wspomnienio...

Wśród osób, które zgodziły się podzielić z nami swoimi refleksjami, są m.in.: Marek Cichocki, Jacek Kopciński, Alicja Pacewicz, Kazimierz Michał Ujazdowski, Liliana Sonik, Bogdan Zdrojewski.

28 maja w Gdańsku - szkolenie dla architektó...

Wortal Sztuka-Architektury.pl, Muzeum Architektury we Wrocławiu oraz Buro Happold zapraszają architektów, studentów architektury oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie z zasad projektowania architektonicznego zgodnego z obowiązującym już w wielu krajach systemem wielokryterialnej o...

Komunikat Zarządu Głównego Stowarzyszenia Ko...

ZG SKZ informuje o przyjmowaniu wniosków na nagrody za prace związane z ochroną zabytków, obejmujące wszystkie specjalności związane z ochroną dziedzictwa kulturowego.

FESTIWAL OTWARTA TWARDA 2010

Poznaj współczesną żydowską Warszawę, 15-23 maja 2010, Start w Noc Muzeów

10 maja (poniedziałek) ULTRA ARCHITECTS 2004...

Fundacja Twórców Architektury oraz Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z Marcinem Kościuchem i Tomaszem Osięgłowskim z pracowni architektonicznej ULTRA ARCHITECTS. Architekci przedstawią na nim swoje najważniejsze projekty oraz opowiedzą o specyfice wykonywanego zawodu.

Wykład - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

"Archiwum i utopia w XX wieku""Ideologiczny antyk I: Archeologia porażki"wykład: 6 maja (czwartek), godz. 18.00

Wykład prof. Jana Gehla - "Życie między budy...

10 maja br. o godz. 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie (sala "Pod Kruki") odbędzie się wykład prof. Jana Gehla - światowej sławy architekta i teoretyka urbanistyki, wykładowcy licznych prestiżowych uczelni, m.in. Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych w Kopenhadze.

Nagrody OW SARP za najlepszą pracę dyplomową...

Nagroda OW SARP za najlepszą pracę dyplomową na WA PW dla Marcina Pajewskiego za pracę Biblioteka Politechniki Warszawskiej przy Wydziale Architektury promotor prof. Stefan Wrona

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę