Rusza "1000 złotych normy" - inauguracja na ...

Serdecznie zapraszamy na wystawę inicjującą przedsięwzięcie "1000 złotych normy” i towarzyszącą jej czwartą - specjalną - edycję wrocławskiej PechaKucha Night!

Spotkanie informacyjno-doradcze: "Rewitaliza...

Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie zaprasza na Spotkanie informacyjno-doradcze: "Rewitalizacja w przestrzeni publicznej"

Prasowa Okładka Roku GrandFront 2009

Z przyjemnością informujemy, że "Architektura-murator" została wyróżniona (za nr 8/2009) w 8ej edycji konkursu organizowanego przez Izbę Wydawców Prasy na Prasową Okładkę Roku - GrandFront 2009, w kategorii czasopisma hobbystyczne.

Wielka Majówka Muzeum

Muzeum Historii Żydów Polskich zaprasza na Wielką Majówkę. Szczegóły w załączniku.

17 maja (poniedziałek) - wieczór wspomnienio...

Wśród osób, które zgodziły się podzielić z nami swoimi refleksjami, są m.in.: Marek Cichocki, Jacek Kopciński, Alicja Pacewicz, Kazimierz Michał Ujazdowski, Liliana Sonik, Bogdan Zdrojewski.

28 maja w Gdańsku - szkolenie dla architektó...

Wortal Sztuka-Architektury.pl, Muzeum Architektury we Wrocławiu oraz Buro Happold zapraszają architektów, studentów architektury oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie z zasad projektowania architektonicznego zgodnego z obowiązującym już w wielu krajach systemem wielokryterialnej o...

Komunikat Zarządu Głównego Stowarzyszenia Ko...

ZG SKZ informuje o przyjmowaniu wniosków na nagrody za prace związane z ochroną zabytków, obejmujące wszystkie specjalności związane z ochroną dziedzictwa kulturowego.

FESTIWAL OTWARTA TWARDA 2010

Poznaj współczesną żydowską Warszawę, 15-23 maja 2010, Start w Noc Muzeów

10 maja (poniedziałek) ULTRA ARCHITECTS 2004...

Fundacja Twórców Architektury oraz Klub 13 Muz zapraszają na spotkanie z Marcinem Kościuchem i Tomaszem Osięgłowskim z pracowni architektonicznej ULTRA ARCHITECTS. Architekci przedstawią na nim swoje najważniejsze projekty oraz opowiedzą o specyfice wykonywanego zawodu.

Wykład - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

"Archiwum i utopia w XX wieku""Ideologiczny antyk I: Archeologia porażki"wykład: 6 maja (czwartek), godz. 18.00

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę