Wycieczka na Biennale do Wenecji

Krakowski Oddział SARP serdecznie zaprasza na wycieczkę na Biennale do Wenecji.

Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narod...

Z ogromną radością informujemy, że Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego p. Bogdana Zdrojewskiego na najlepszy projekt dyplomowy Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w 2010 roku, otrzymał p. Roman Kaczmarczyk za projekt redizajnu dwumiesięcznika Stowarzyszenia Architektów Polskich "ARCH...

Fundacja Romualdo Del Bianco - program wydar...

Fundacja Romualdo Del Bianco przedstawia program wydarzeń zaplanowanych na najbliższy rok

30.08. poniedziałek godz. 19.00 Warszawa Pow...

Klubokawiarnia Warszawa Powiśle wraz z rodziną Arseniusza Romanowicza i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, serdecznie zaprasza na spotkanie w dniu setnych urodzin architekta.

List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do ...

10 sierpnia br. Prezes OW SARP arch. Jakub Wacławek wystosował do władz m.st. Warszawy list z propozycją zorganizowania konkursu architektonicznego mającego na celu upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej.

Oświadczenie ZG SARP w sprawie Hali katowick...

Stowarzyszenie Architektów Polskich z dużym niepokojem śledzi prace renowacyjne prowadzone na obiekcie Hali Spodka w Katowicach.

List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do ...

List Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP do Prezydenta Miasta Katowice

Stanowisko ZG SARP w sprawie Dworca Kolejowe...

Przebudowa dworca kolejowego w Katowicach polegająca w zasadzie na wyburzaniu substancji istniejącej jest dla nas architektów wielkim szokiem.

Nowa księgarnia W-A.pl - w siedzibie SARP O...

Od początku lipca 2010 roku W-A.pl jako jedyny portal architektoniczny w Polsce posiada swoją księgarnię w ścisłym centrum miasta, siedzibie SARP, przy Placu Szczepańskim 6.

8 lipca czwartek godz. 18:00, CSW: PRZESTRZ...

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski uprzejmie informuje, że w czwartek 8 lipca o godz. 18.00 odbędzie się pokaz filmów o architekturze modernistycznej PRZESTRZENIE MIESZKALNE oraz spotkanie z udziałem: prof. Marii Lewickiej, Grzegorza Piątka oraz Gabrieli Świtek.

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę