Konferencja - Warszawa

Miesięcznik Architektura-murator oraz Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie zapraszają na konferencję: "GDZIE PRZESZŁOŚĆ STYKA SIĘ Z PRZYSZŁOŚCIĄ REWITALIZACJA I ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ - MIEJSKIE STRATEGIE ARCHITEKTURY XXI WIEKU"

Europejska Nagroda Miesa van der Rohe

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11 kwietnia ogłoszono laureata tegorocznej edycji Europejskiej Nagrody Miesa van der Rohe, przyznawanej co dwa lata w dziedzinie architektury współczesnej. W tym roku do Nagrody nominowano 343 realizacje z 33 krajów.

Prelekcja

"Rola urbanisty i architekta w procesie inwestycyjnym w świetle Ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami".

IWD Italian Workshop Design Woodmaking: Chai...

Uprzejmie informujemy, że w ramach tygodnia włoskich warsztatów projektowych Italian Workshop Design, organizowanych w dniach 5-10 czerwca br. w Udine we Włoszech, odbędzie się także konkurs dla młodych projektantów.

XX Mistrzostwa Polski Architektów w Narciars...

W dniach 11-13 marca stok Kotelnica w Białce Tatrzańskiej przeistoczył się w arenę zmagań dziewięćdziesięciu architektów z całej Polski, którzy przybyli ostro negocjować o zwycięstwo w ramach XX Mistrzostw Architektów w Narciarstwie Alpejskim.

XXII Karkonoskie Spotkania Architektoniczne ...

Zarząd Oddziału w Jeleniej Górze informuje, iż przystąpił do organizacji XXII Karkonoskich Spotkań Architektonicznych KASA 2011. Tegoroczne Spotkania mają na celu dokonanie przeglądu realizacji architektonicznych z lat 2008-2010 na terenie byłego województwa jeleniogórskiego i wybór "MISTERA roku 2...

Debata urbanistyczna - politycy vs architekc...

W dniu 9.02.2011 w Parlamencie Europejskim odbyła się dyskusja pomiędzy politykami oraz światowej sławy architektami na temat nowych trendów w urbanistyce zorganizowana przez Intergrupę URBAN, której pracom przewodniczy Jan Olbrycht.

Święto patrona architektów Św. Józefa

W DUSZPASTERSTWIE ŚRODOWISK TWÓRCZYCH Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła i św. Brata Alberta na Placu Teatralnym 18 w Warszawie Msza Święta w dniu 20 marca 2011 roku o godz. 10.30 Po Mszy wykład z prezentacją twórczości Prof. dr arch. Konrada Kuczy-Kuczyńskiego nt.: WSPÓŁCZESNE TEND...

2011-02-16 17:11:39

Msza Św w intencji śp. HELENY NIEWĘGŁOWSKIEJ...

W niedzielę, dnia 13 lutego 2011 r. o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłej śp. HELENY NIEWĘGŁOWSKIEJ Matki Krajowego Duszpasterza Środowisk Twórczych Księdza Prałata Wiesława Niewęgłowskiego Duszpasterstwo Środowisk Twórczych Kościół pw.św.Andrzeja Apostoła i św.Brata Alb...

REKLAMA
Duravit

Equitone

Dallmer
Bolix

KER3MR
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet Duravit Equitone Fakro Kone OWA Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę