Dolnośląski Festiwal Architektury

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Architektury (DoFA'11), który odbędzie się w dniach 30 września-7 października.

Prezentacja i debata "MIASTO MODERNISTYCZNE"...

W imieniu Zarządu Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich, zapraszamy na prezentacje i debatę "MIASTO MODERNISTYCZNE" zorganizowaną z okazji 125-lecia działalności stowarzyszeń architektonicznych w Wielkopolsce "Architekci i ich miasta. Architekci i ich domy".

Nagroda Ministra Kultury dla Roberta Koniecz...

19 września br. wręczone zostały doroczne Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego. Nagrodę w dziedzinie architektury otrzymał Robert Konieczny.

Wyjazd naukowo-badawczy

Krakowski Oddział SARP zaprasza na kolejny wyjazd naukowo-badawczy z cyklu: Śladami architektury – MONACHIUM

Wystawa fotografii - Śladami architektury. W...

Krakowski Oddział SARP zaprasza na wystawę fotografii: Śladami Architektury. Wiedeń.

Konkurs Pomorska Spółka Gazownictwa - Gdańs...

Pomorska Spółka Gazownictwa przy współudziale SARP Oddział Wybrzeże ogłaszają konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicnej terenu i obiektów Pomorskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku.

Akademia Golfa dla Architektów oraz II Mistr...

W dniach 7-8.10.2011 r na polu Rosa Private Golf Club w Konopiskach obok Częstochowy odbędą się Akademia Golfa dla Architektów oraz II Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie.

Studia podyplomowe w ramach projektu "Rewita...

Szkoła Główna Handlowa i Uniwersytet Jagielloński zapraszają na unikatowe, kompleksowe studia podyplomowe "Rewitalizacja miast - organizacja i finansowanie" realizowane przy wsparciu praktyków z 16 miast w Polsce.

PRODUKTY DLA ARCHITEKTA 2011

Rocznik, ukazuje się od 2003 roku. Wydawcą jest Firma Wydawniczo-Reklamowa "RAM”, wydawca miesięcznika „Architektura i Biznes” - pisma uznawanego za najlepsze dla architekta i projektanta w Polsce.

ŚP. WITOLD BENEDEK

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 6 czerwca 2011 roku zmarł WITOLD BENEDEK, wybitny architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej - 1954. Członek SARP od 1954 roku. Ceniony nauczyciel akademicki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dyrektor Instytutu Projekto...

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Entra Equitone Fakro KONE Libet Libet OWA Polski Holding Nieruchomości S.A. Polflam Renson Reynaers Aluminium Rigips Rigips Selt
Powrót na górę