Akademia Małego Architekta

Nowy rok w Akademii Małego Architekta to kontynuacja zabaw architektonicznych w Centrum Łowicka.

Baza danych projektowych - EFAP

Europejskie Forum Polityk Architektonicznych EFAP serdecznie zaprasza do współtworzenia europejskiej bazy danych projektowych.

Sylwester w Kazimierzu Dolnym

Serdecznie Państwa zapraszamy do spędzenia wieczoru sylwestrowego oraz Nowego Roku w Domu Architekta SARP

Akademia Światła

Philips Lighting Poland ma przyjemność zaprosić na AKADEMIĘ ŚWIATŁA organizowaną w ramach IV edycji Karkonoskiego Festiwalu Światła, która odbędzie się w dniach 13-14.01.2012 r. w Teatrze Zdrojowym w Cieplicach k/Jeleniej Góry.

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE ARCHITEKTÓW "WODA I...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 29.04-1.05.2012 na Korsyce odbędzie się MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE ARCHITEKTÓW "WODA I ARCHITEKTURA" organizowane przez Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji z udziałem Wydziałów Architektury z Gdańska, Krakowa i Warszawy.

Zgłoszenia do Europejskiej Nagrody Urban Pub...

Do dnia 19 stycznia 2012 przyjmowane są zgłoszenia do kolejnej edycji Europejskiej Nagrody Urban Public Space 2012. Konkurs ten organizowany jest przez sześć europejskich instytucji co dwa lata, poczynając od 2000 r. - Centre de Cultura Contempor?nia w Barcelonie, Deutsches Architekturmuseum we Fran...

Architektura z motywem wycinanki

ARCHITEKTURA Z MOTYWEM WYCINANKI W RAMACH ETNOKOLEKCJI w PME 27 listopada 2011, GODZINA 14.30

Baza danych projektowych - EFAP

Europejskie Forum Polityk Architektonicznych EFAP serdecznie zaprasza do współtworzenia europejskiej bazy danych projektowych.

Wernisaż konkursu: Architektura Roku Wojewód...

03.11.2011, czwartek godz. 18.00 Wernisaż wystawy pokonkursowej: Architektura Roku Województwa Śląskiego 2011 oraz Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2011

13 października (czwartek) wykład Helmuta Ja...

Wykład Helmuta Jahna poświęcony będzie jego doświadczeniom z budową Sony Center i kompleksową re-urbanizacją Placu Poczdamskiego.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę