Studia podyplomowe online na Politechnice Me...

Politechnika Mediolańska, jedna z najlepszych włoskich politechnik i uczelni technicznych, zaprasza na studia podyplomowe ONLINE dla absolwentów studiów II stopnia (magisterskich) kierunków ARCHITEKURA i BUDOWNICTWO (oraz pokrewnych).

Wykład

Informujemy, że w dniu 24 września br. o godz.18.00, w Forcie Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie, odbędzie się wykład australijskiego architekta Marka Krawczyńskiego, współpracującego m.in. przy rozbudowie słynnej Sydney Opera House. W załączeniu szczegóły wydarzenia.

Akademia Małego Architekta

Akademia Małego Architekta rusza z kolejną serią warsztatów dla najmłodszych! Zapisy do grup już od 28 sierpnia!

II Mistrzostwa Polski Architektów w Maratoni...

Wszystkich amatorów biegania serdecznie zapraszamy na trasę Maratonu Poznań, na której w dniu 14.10.2012r. zostaną rozegrane II Mistrzostwa Architektów w Maratonie.

Jak dawniej budowano

Impreza w Muzeum Budownictwa Ludowego - Parku Etnograficznym w Olsztynku.

LittlEATaly

Zapraszamy Państwa do udziału w evencie "LittlEATaly", który odbędzie się w dniach 7 - 9 września 2012 r. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto", przy ul. Kościuszki 15 w Wieliczce.

APEL O POMOC DLA POSZKODOWANYCH PRZEZ TRĄBĘ ...

14 lipca br. w godzinach popołudniowych nad powiatem tucholskim przeszła nawałnica. Gmina Gostycyn jest jedną z gmin, które ucierpiały w wyniku przejścia trąby powietrznej. Największe straty poniosły nieruchomości położone w miejscowościach Bagienica i Kamienica.

Powódź - Rosja

Szanowni Koledzy, Stowarzyszenie Architektów Polskich z głębokim smutkiem przyjęło wiadomość o tragicznej powodzi na Kubaniu, w której życie straciło tak wiele osób i która spowodowała nieobliczalne straty materialne. Każda klęska żywiołowa jest dramatem dotykającym bezpośrednio ludzi i dziedzic...

Centrum Architektury zaprasza na pierwsze wy...

To wystawa chodzona ("walkhibition"), zaaranżowana na terenie warszawskiego osiedla Za Żelazną Bramą, będącego ambitną próbą realizacji postulatów Karty Ateńskiej z 1933 roku.

Warsztaty projektowe M4_RAKOWIEC_METAMORFOZY...

Projektowanie przekształceń konkretnych mieszkań znajdujących się na terenie warszawskiego osiedla Rakowiec. Koncepcje będą wykonywane w oparciu o konkretne potrzeby przedstawione przez mieszkańców. Praca podczas warsztatów będzie oparta przede wszystkim na rozmowach i wykonywaniu makiet. ...

REKLAMA
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Partnerzy SARP:
Art Cinema Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę