DEBATA WOKÓŁ IDEI PRZYSZŁOROCZNEGO BIENNALE ...

Zapraszamy do udziału w debacie wokół idei przyszłorocznego Biennale Architektury – Fundamenty, zaproponowanej przez kuratora generalnego Rema Koolhaasa, oraz jej możliwego wpływu na polski dyskurs architektoniczny i rozwój architektury w naszym kraju. Spotkanie odbędzie się kil...

Między ortodoksją a kreacją. Dialog konserwa...

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16-17 października 2013 roku odbędzie się piąta cykliczna konferencja pt. „Miedzy ortodoksją a kreacją. Dialog konserwatorsko-architektoniczny”, organizowana corocznie  przez Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie wraz ze Stowarzyszeniem Archit...

WYKŁAD HELMUTA JAHNA W WARSZAWIE

24 września br. o godz. 18.00 w Oranżerii przy Pałacu Zamoyskich, siedzibie SARP, przy ul. Foksal 2 odbędzie się wykład HELMUTA JAHNA – Architektura i przestrzeń miejska.

Wystawa Bolesława Stelmacha w galerii GAGA K...

Od poniedziałku 2 września w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie można oglądać pierwszą wystawę Galerii Architektury GAGA.

Wystawa w Muzeum Narodowym w Poznaniu "Archi...

Muzeum Narodowe w Poznaniu przy współpracy Stowarzyszenia Architektów Polskich - Oddział w Poznaniu oddaje publiczności wystawę, której problematyka niezbyt często gości w naszych murach.

Debata "Śmierć architektury?" podc...

Czy architektura współczesna jest jeszcze sztuką? Czy architekt jest dziś już tylko dostawcą usług, a dawne ambicje bycia intelektualistą, prekursorem nowych trendów i mód są w przypadku tego zawodu już nieaktualne? Na te i inne pytania dotyczące statusu współczesnej architektury oraz roli...

Porozumienie o współpracy KG PSP a SARP

Porozumienie o współpracy pomiędzy Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej a Stowarzyszeniem Architektów Polskich

Festiwal ECO SHORE, 5-8.09 Illjichiovsk

W dniach 5-8 września br. w mieście Illichivsk (obwód odeski) odbędzie się Międzynarodowy Festiwal ‘ECO Shore’ w pełni poświęcony zagadnieniom rozwoju obszarów przybrzeżnych.

Konferencja Europejskiego Forum Polityk Arch...

Kolejna Konferencja EFAP pod hasłem "Interes publiczny w architekturze", odbędzie się w Wilnie w dniach 12-14 września 2013 roku i jest częścią programu litewskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

Pardes Festival - spotkania z kulturą żydows...

W dniach 20-24 sierpnia odbędzie się w Kazimierzu Dolnym organizowany przez Fundację Spichlerz Kultury cykl spotkań z kulturą żydowską w ramach Pardes Festival.

REKLAMA
Equitone

Rigips

Zehnder Charleston

ES System

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę