22 stycznia 2009, czwartek, Pawilon 3, sala ...

Fundacja Twórców Architektury i Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na seminarium Konkursy Architektoniczne - teoria i praktyka. Dlaczego warto organizować konkursy architektoniczne?

14 października 2008 r. Gdańsk - seminarium ...

SARP Oddział Wybrzeże zaprasza na seminarium dla architektów firmy TEGOLA, poświęconego najnowszej technologii pozyskiwania energii ze źródeł naturalnych.

Seminarium naukowe - "miejsce"

Katedra Projektowania Środowiskowego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, wspólnie z Komitetem Architektury i Urbanistyki PAN organizuje w dniu 17 października 2008 roku seminarium naukowe, którego tematem jest miejsce.

Seminarium: Rozwój miast i zagospodarowanie ...

3 października 2008 roku Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Ambasada Francji w Polsce we współpracy z „Cités Unies France” organizuje seminarium: Rozwój miast i zagospodarowanie przestrzenne. Skierowane jest ono do miast, Urzędów Marszałkowskich oraz stowarzyszeń i instytucji zajmują...

Seminarium oraz wręczenie nagród TUP i Minis...

Seminarium - Przestrzeń publiczna, dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe w Agendzie Terytorialnej i Karcie Lipskiej. Wyzwania wobec polskiej urbanistyki, ruralistyki i planowania przestrzennego.

16 czerwca br. Seminarium: Promocja polskich...

Seminarium odbędzie się w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1, Sala Kinowa

Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocła...

Publiczna debata pt. "Nowe wrocławskie pomniki - kontekst historyczny i perspektywa współczesna", odbędzie się w Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego 28 maja (środa) o godz. 16.30. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa. Więcej informacji: www.ihsz.hist.uni.wroc.pl/sklad/mk/mk.html...

Mediterranean GreenLink Seminar na temat sub...

Seminarium organizowane jest przez Miasto Florencja oraz GreenLink Partnership - projekt Interreg IIIB Medocc rozpoczęty w roku 2006. Projekt propaguje podejście zintegrowane i zajmuje się budowaniem wizji i strategii oraz metodami pozyskiwania funduszy na działania zmierzające do uzyskiwania jakośc...

Seminarium - "Energetyka słoneczna. Innowacy...

W imieniu Polskiego Towarzystwa Energetyki Słonecznej - ISES i Zakładu Problemów Eko - Budownictwa Instytutu Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk, mamy przyjemność zaprosić Państwa na coroczne grudniowe seminarium.

Seminarium "Parki i ogrody tematyczne jako m...

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium "Parki i ogrody tematyczne jako miejsce spotkań między kulturami" organizowanym przez Politechnikę Wrocławską we współpracy z Gminą Wrocław, w dniach 8-9 października 2007, na Politechnice Wrocławskiej.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę