Seminarium "Modernizm w architekturze Warsza...

Seminarium "Modernizm w architekturze Warszawy lat 60. - perspektywy ochrony konserwatorskiej", Pawilon Wystawowy SARP, ul. Foksal 2/4, 20 listopada 2012 r., 10.00-17.30.

Seminarium pt.: Architektura i inżynieria ob...

Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii oraz Polski Komitet Olimpijski zapraszają na seminarium pt.: Architektura i inżynieria obiektów sportowych.

Seminarium Architektura i Inżynieria Obiektó...

Stowarzyszenie Techników Polskich w Wielkiej Brytanii oraz Polski Komitet Olimpijski mają przyjemność zaprosić na seminarium Architektura i Inżynieria Obiektów Sportowych, które odbędzie się w dniu 9 sierpnia w Siedzibie Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Londynie o godzinie 19:00....

Polsko-norweskie seminarium "Green Architect...

Uprzejmie informujemy o organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Norweskich w dniu 10 maja w Warszawie polsko-norweskim seminarium GREEN ARCHITECTURE.

Zmiana terminu

Zmiana terminu Seminarium poświęcone dr inż. arch. E.Kazimirowskiej-Cieszyńskiej

Seminarium "Dzieło i spuścizna dr inż. arch....

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz wrocławskie Oddziały SARP i TUP mają zaszczyt zaprosić na seminarium: "Dzieło i spuścizna dr inż. arch. Ewy Kazimirowskiej-Cieszyńskiej".

Seminarium "Zastosowanie miedzi w nowoczesne...

Polskie Centrum Promocji Miedzi zaprasza na seminarium "Zastosowanie miedzi w nowoczesnej architekturze na przykładzie projektu architektonicznego Muzeum Historii Żydów Polskich", które odbędzie się 16. listopada 2011 w Warszawie w Skwerze - filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny na Krakowskim ...

III Seminarium Archidiecezji Warszawskiej - ...

20 października br. w godzinach 10.00 – 14.00 przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie odbędzie się kolejne Seminarium Warszawskiej Kurii Metropolitalnej, organizowane przy współpracy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Archi...

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Architektów Norweskich serdecznie zapraszają na polsko-norweskie seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Architektoniczny", które odbędzie się w Pawilonie SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie dnia 27 czerwca (poniedziałek) o godzinie 15:00.

16 czerwca - Seminarium – Architektura...

Sanitec Koło zaprasza na seminarium, które odbędzie się 16 czerwca w godz. 10.00-14.00 w salonie Firmowym Koło, przy ul. Wołoskiej 3 (budynek Merkury).

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Wienerberger
Powrót na górę