Polsko-norweskie seminarium "Green Architect...

Uprzejmie informujemy o organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów Norweskich w dniu 10 maja w Warszawie polsko-norweskim seminarium GREEN ARCHITECTURE.

Zmiana terminu

Zmiana terminu Seminarium poświęcone dr inż. arch. E.Kazimirowskiej-Cieszyńskiej

Seminarium "Dzieło i spuścizna dr inż. arch....

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz wrocławskie Oddziały SARP i TUP mają zaszczyt zaprosić na seminarium: "Dzieło i spuścizna dr inż. arch. Ewy Kazimirowskiej-Cieszyńskiej".

Seminarium "Zastosowanie miedzi w nowoczesne...

Polskie Centrum Promocji Miedzi zaprasza na seminarium "Zastosowanie miedzi w nowoczesnej architekturze na przykładzie projektu architektonicznego Muzeum Historii Żydów Polskich", które odbędzie się 16. listopada 2011 w Warszawie w Skwerze - filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny na Krakowskim ...

III Seminarium Archidiecezji Warszawskiej - ...

20 października br. w godzinach 10.00 – 14.00 przy ul. Miodowej 17/19 w Warszawie odbędzie się kolejne Seminarium Warszawskiej Kurii Metropolitalnej, organizowane przy współpracy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Archi...

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Architektów Norweskich serdecznie zapraszają na polsko-norweskie seminarium pt. "Polsko-Norweski Dialog Architektoniczny", które odbędzie się w Pawilonie SARP przy ul. Foksal 2 w Warszawie dnia 27 czerwca (poniedziałek) o godzinie 15:00.

16 czerwca - Seminarium – Architektura...

Sanitec Koło zaprasza na seminarium, które odbędzie się 16 czerwca w godz. 10.00-14.00 w salonie Firmowym Koło, przy ul. Wołoskiej 3 (budynek Merkury).

Seminarium Kurii Metropolitalnej Warszawskie...

Informujemy, że z powodu żałoby narodowej Seminarium, które miało się odbyć 16 kwietnia (piątek), zostaje przełożone. O nowym terminie Seminarium będziemy informować.

16 kwietnia (piątek) Seminarium Kurii Metrop...

Dawne i nowe wnętrza kościołów wobec potrzeb odnowionej liturgii.

Seminarium polsko-francuskie na temat dziedz...

Seminarium polsko-francuskie na temat dziedzictwa kulturowego i rozwoju terytorialnego 6 listopada 2009, początek godz. 10.00 Ambasada Francji w Warszawie, ul. Piękna 1
Partnerzy SARP:
Art Cinema Atlas Bolix Bruk-Bet Duravit Entra Equitone Fakro Forbo KONE Lafarge Libet Libet Polski Holding Nieruchomości S.A. Renson Rigips Selt Wienerberger
Powrót na górę