Ogłoszenie konkursu

Miasto i Gmina Busko Zdrój przy współpracy z SARP O/ Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji obszaru centrum miasta Buska Zdrój , rynku, placu przy ulicy Poprzecznej oraz alei Mickiewicza.

Konkurs na Pawilon Polski na EXPO 2010 w Sza...

Dwuetapowy konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Pawilonu Polskiego sekcji polskiej podczas EXPO 2010 w Szanghaju, Chiny.

Nagroda Ministra Budownictwa

Wzorem lat ubiegłych w roku 2007 będą przyznawane nagrody i wyróżnienia Ministra Budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinach architektury, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości.

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Rząd ludowy dzielnicy Tanggu chińskiego miasta Tianjin ogłasza międzynarodowy konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dzielnicy Yujiapu w tym samym mieście.

Konkurs architektoniczny w estońskim mieście...

Na prośbę Unii Architektów Estońskich zamieszczamy informację o konkursie organizowanym przez Landscape Invest OÜ oraz Radę Miejską miasta Keila w Estonii.

Konkurs na przebudowę Euroregionalnego Centr...

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie koncepcji architektonicznej i funkcjonalnej modernizacji i przebudowy Euroregionalnego Centrum Turystyczno - Wypoczynkowego w Bolesławcu.

Konkurs na Centrum Przetwarzania Danych Mini...

Na prośbę Ministerstwa Finansów informujemy o: konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów zlokalizowanego w Radomiu przy ul. Kieleckiej dla przedsięwzięcia "Budowa Centrum Przetwarzania Danych w ramach projektu Konsolidacj...

Konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar S...

Ministerstwo Kultury Republiki Łotwy ogłasza konkurs na koncepcję Miejsca Pamięci Ofiar Sowieckiej Okupacji w centrum stolicy Łotwy, Rydze.

Ogólnopolski konkurs studencki w Gdańsku

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim otwartym studenckim (!) konkursie architektoniczno-urbanistycznym na koncepcyjny projekt zagospodarowania i zabudowy terenu po browarze w Gdańsku.

Konkurs na opracowanie projektu fasady Pawil...

Konkurs na opracowanie projektu scenariusza, scenografii, zagospodarowania wnętrza oraz dekoracji fasady Pawilonu Polski na Wystawie EXPO 2008 w Saragossie.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę