XI edycja konkursu Polski Cement w Architekt...

Przypominamy, że do 15 listopada 2007 r. można zgłaszać obiekty do XI Edycji Konkursu Polski Cement w Architekturze

Konkurs "Warszawa bez barier"

Jeszcze do 31 października można zgłaszać budynki w konkursie "Warszawa bez barier" organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Urząd Miasta st. Warszawy.

Konkurs na Kompleks Edukacyjno-Badawczy GEO-...

Politechnika Wrocławska zaprasza do udziału w konkursie na „Projekt koncepcyjny urbanistyczno–architektoniczny Kompleksu Edukacyjno-Badawczego GEO-CENTRUM Politechniki Wrocławskiej AC/BZP/217/2007„.

Międzynarodowy konkurs na projekt budynku no...

18 października 2007 r. Estońska Akademia Sztuki w Tallinie ogłosiła międzynarodowy, jednostopniowy, anonimowy konkurs na projekt budynku nowego wydziału Akademii.

Heatherwick Studio zwycięzcą konkursu na Paw...

Heatherwick Studio zwyciężyło w konkursie na Pawilon Wielkiej Brytanii na Expo 2010 w Szanghaju.

Living Steel – II Międzynarodowy Konku...

Living Steel, światowy program mający na celu wspieranie innowacyjności w projektowaniu i budowaniu obiektów mieszkalnych, ogłasza wyniki II Międzynarodowego Konkursu Architektonicznego na projekt zrównoważonego miejskiego kompleksu mieszkalnego, prezentujący innowacyjne i efektywne rozwiązania wyko...

Konkurs Roboczego Programu UIA „Archit...

UIA ogłosiła wyniki pierwszego międzynarodowego konkursu organizowanego w ramach Roboczego Programu UIA „Architektura i odnawialne źródła energii – ARES”.

Konkurs na koncepcję architektoniczną przeds...

Gmina Janów, przy współpracy SARP Odział w Częstochowie, ogłasza otwarty, jednoetapowy, realizacyjny „Konkurs na koncepcję architektoniczną przedszkola w Złotym Potoku”.

Konkurs na koncepcję architektoniczną kryteg...

Ogłoszenie o konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji architektonicznej krytego basenu w Nakle nad Notecią na Osiedlu Kazimierza Wielkiego.

Światowy Dzień Habitatu

Światowy Dzień Habitatu – 3 października 2007 r. – obchodzony jest pod hasłem "A safe city is a just city" - "Miasto bezpieczne, to miasto sprawiedliwe". SARP jest jednym z partnerów obchodów.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę