Rozstrzygnięcie konkurs w Złotym Potoku

Konkurs na koncepcję architektoniczną przedszkola w Złotym Potoku - rozstrzygnięty

Prime Property Award 2008 - Konkurs Union In...

Konkurs Prime Property Award 2008 skierowany jest do inwestorów oraz właścicieli nieruchomości odpowiedzialnych za nowe przedsięwzięcie budowlane, renowację lub rozbudowę istniejących obiektów, którzy przyczynili się w istotny sposób do podniesienia wartości lub rozwoju terenów miast w Europie i któ...

Ogłoszenie wyników konkursu „red dot a...

6 grudnia 2007 r. w Red Dot Design Museum w Essen odbyła się uroczysta prezentacja prac nagrodzonych w konkursie „red dot award: communication design 2007”.

Południowoafrykański zespół architektoniczny...

W kwietniu 2007 r. rząd RPA zaprosił wszystkich afrykańskich architektów pracujących i mieszkających na afrykańskim kontynencie, do wzięcia udziału w dwustopniowym międzynarodowym konkursie na projekt Panafrykańskiego Parlamentu.

Konkurs na logo Kongresu Architektów Polskic...

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Poznaniu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie logo Kongresu Architektów Polskich, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 23 - 25 maja 2008 r. pod hasłem: "Przekaz Architektury - Architektura Przekazu".

Finał XI edycji Konkursu "Polski Cement w Ar...

15 grudnia 2007 r. w siedzibie Zarządu Głównego SARP w Warszawie, odbył się finał XI edycji Konkursu „Polski Cement w Architekturze” na najlepszą realizację architektoniczną z użyciem technologii żelbetowej, wykonaną i przekazaną do użytku do końca 2006 r.

Rozstrzygnięcie konkursu na koncepcję pawilo...

11 grudnia zostały ogłoszone wyniki organizowanego przez PAIiIZ konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej Pawilonu Polskiego podczas EXPO 2010 w Szanghaju. Sąd konkursowy przyznał trzy nagrody oraz pięć wyróżnień.

Wyniki konkursu na zagospodarowanie Pl. Bank...

30 listopada br. ogłoszone zostały wyniki konkursu na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego Pl. Bankowego, Pl. Teatralnego i ulicy Senatorskiej w Warszawie.

Rozstrzygnięcie konkursu na koncepcję zagosp...

"Konkurs na koncepcję architektoniczną zagospodarowania Rynku i ul. Zamkowej w Olsztynie koło Częstochowy" - ogłoszenie wyników

Rozstrzygnięcie konkursu na opracowanie ...

Wójt Gminy Lesznowola informuje o rozstrzygnięciu konkursu na opracowanie „Koncepcji architektonicznej zespołu Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle”.

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę