Kongres Architektury Polskiej w Poznaniu

W dniach 23 – 25 maja 2008 odbędzie się w Poznaniu Kongres Architektury Polskiej, najważniejsze wydarzenie poświecone architekturze polskiej, które organizowane jest co 3 lata.

Konferencja robocza "Polska Polityka Archite...

Konferencja robocza „Polska Polityka Architektoniczna. Polityka jakości krajobrazu, przestrzeni publicznej, architektury” w dniu 7 kwietnia br. w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich przy ul. Foksal 2 w Warszawie w godz. 9.30 – 12.00.

XXIII Światowy Kongres Architektury Międzyna...

W imieniu organizatorów informujemy, że w dniach 29 czerwca – 3 lipca 2008 r. w Turynie odbędzie się XXIII Światowy Kongres Architektury Międzynarodowej Unii Architektów (UIA), prestiżowe wydarzenie, które co trzy lata gromadzi tysiące architektów i studentów architektury z całego świata. ...

Konferencja ACE “Designing for the Fut...

Rada Architektów Europy (ACE), stowarzyszenie zrzeszające architektów z krajów europejskich, organizuje Konferencję: “Designing for the Future: The Market and Quality of Life” („Projektowanie na przyszłość: Rynek a jakość życia”), która odbędzie się 10 kwietnia 2008 r., w Br...

Międzynarodowa konferencja naukowa Instytutu...

Termin zgłoszeń uczestnictwa 30 kwietnia. W załączeniu pierwszy komunikat i tezy konferencji.

Kongres - “Designtrain Congress –...

“Designtrain Congress – Trailer II: Designing Design Education”, kongres poświęcony edukacji architektonicznej, Amsterdam, 5-7 czerwca 2008 r.

Międzynarodowa Konferencja w Sofii : „...

Miasto Sofia i The GreenKeys Project zapraszają na Międzynarodową Konferencję „Miejskie tereny zielone – klucz do zrównoważonych miast”, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2008 r., w stolicy Bułgarii, Sofii.

Międzynarodowa Konferencja Instytutu Badań n...

Międzynarodowa Konferencja Instytutu Badań nad Gospodarką Światową 2008 - "Competitiveness in the Service Sector. Establishing New Advantages in Poland and the European Union”

Europejska Konferencja na temat Sprawności E...

W imieniu organizatorów zapraszamy na Europejską Konferencję na temat Sprawności Energetycznej, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2008 r. w Wels w Austrii, w ramach Światowych Dni Zrównoważonej Energetyki.

Konferencja podsumowująca Projekt R.A.V.E. S...

W dniach 3 - 4 grudnia 2007 r. w stolicy Słowenii Ljubljanie odbyła się Konferencja podsumowująca międzynarodowy Projekt R.A.V.E. Space poświęcona tematowi „Wartości przestrzeni i zrównoważony rozwój przestrzenny: rola edukacji”.

REKLAMA
Equitone

Alufire

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Internorm

Partnerzy SARP:
Bolix Grupa EGA Equitone Fakro Kone Luxiona Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę