Konferencja - "Polityka Architektoniczna. Po...

6 maja w siedzibie SARP w Warszawie odbyła sie konferencja "Polityka Architektoniczna. Polityka jakości krajobrazu, przestrzeni publicznej, architektury", którą zorganizowały Stowarzyszenie Architektów Polskich i Narodowe Centrum Kultury.

XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa Instyt...

Zapraszamy do udziału w IX edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej Instytutu Projektowania Architektonicznego Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, z cyklu: Definiowanie przestrzeni architektonicznej pod tytułem: Teoria Witruwiusza we współczesnym kontekście.

SACROEXPO KIELCE

VIII Międzynarodowa Konferencja poświęcona architekturze i sztuce sakralnej “Kościoły Naszych Czasów”. Dziedzictwo i Perspektywy 9 czerwca 2009r. - SACROEXPO KIELCE.

Konferencja "PRZYJAZNE PRZESTRZENIE EUROPY. ...

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji przy współpracy Międzynarodowej Unii Architektów oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich organizuje konferencję "PRZYJAZNE PRZESTRZENIE EUROPY. Od programu do realizacji."

Konferencja - "Polityka Architektoniczna. Po...

Stowarzyszenie Architektów Polskich i Narodowe Centrum Kultury mają zaszczyt zaprosić na konferencję prezentacyjną projektu dokumentu "Polska Polityka Architektoniczna. Polityka jakości krajobrazu, przestrzeni publicznej, architektury" w dniu 6 maja 2009 r. w Pawilonie SARP w godz. 12.30 - 17.00. ...

Konferencja - Kultura Przestrzeni Gminy

Konferencja naukowa 23 i 24 kwietnia 2009r. w Mrozach pod patronatem prorektor SGGW prof. dr hab. Krystyny Gutkowskiej.

Konferencja Architektura Kurortowa

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji ARCHITEKTURA KURORTOWA, która odbędzie się 24-25 kwietnia 2009 r. w Połczynie Zdroju, pod Patronatem Honorowym Stowarzyszenia Architektów Polskich.

Między ortodoksją a kreacją - dialog konserw...

Konferencja zorganizowana przez Muzeum Etnograficzne, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków i Firmę SOPRO.

Konferencja prasowa: Obywatelski sprzeciw wo...

...odbędzie się w siedzibie SARP, ul. Foksal 2 we wtorek dnia 3 marca 2009 r. o godz. 16:00. Planowany czas trwania: 1 godzina

3 marca - wtorek konferencja: Budownictwo - ...

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod tytułem "Budownictwo - szerokie możliwości usprawnienia najważniejszych procesów poprzez informatyzację” organizowanej przez firmę ATUTOR oraz IBM Business Partner, która odbędzie się w najbliższy wtorek, 3 marca 2009 roku w Warszawie, w biuro...

REKLAMA
Partnerzy SARP:
Bolix Bruk-Bet D+H Duravit Equitone Fakro Kone OWA Polflam Reynaers Aluminium Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę