VII edycja hiszpańskiego konkursu "Tile of S...

Stowarzyszenie Hiszpańskich Producentów Płytek Ceramicznych (ASCER) rozpocznie wkrótce VII edycję konkursu „Tile of Spain Awards of Architecture and Interior Design”.

Konkurs na zagospodarowanie terenu Jordanek ...

Konkurs architektoniczno-urbanistyczny na „Zagospodarowanie terenu Jordanek na cele kulturalno-kongresowe - wielofunkcyjna sala koncertowa w Toruniu”

Ogłoszenie o konkursie

Gmina Starachowice z siedzibą w Starachowicach ul. Radomska przy współpracy z SARP O/Kielce ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji i rewitalizacji przestrzeni publicznej Rynku z przyległymi ulicami w Starachowicach.

Konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna 2008, Tu...

W dniach 19-21 kwietnia 2008 r. odbył się wTucznie konkurs o Nagrodę im. Waltera Henna. Konkursowi towarzyszyły dwudniowe warsztaty architektoniczne, podczas których dwuosobowe zespoły polsko-niemieckie miały za zadanie stworzyć sześcian inspirowany rzeźbami Edouarda Chillidy oraz architekturą tuczy...

Konkurs na najlepszą realizację architektoni...

Prezydent Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia ogłaszają Konkurs na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2007 pn. PIĘKNY WROCŁAW Zgłoszenia do 30 maja br. !!!

Konkurs na koncepcję urbanistyczną dla dziel...

Konkurs na projekt urbanistyczny dla dzielnicy Yujiapu w chińskim mieście Tianjin, w którym uczestniczyło osiem wyselekcjonowanych zespołów architektonicznych, został rozstrzygnięty.

Międzynarodowy konkurs architektoniczny "DET...

Niemieckie pismo DETAIL ogłasza konkurs architektoniczny "DETAIL Prize 2009", zorganizowany wspólnie z Bawarską Izbą Architektów i Bawarskim Oddziałem Stowarzyszenia Architektów Niemieckich (BDA).

Konkurs na krytą pływalnię w Oławie

Burmistrz Miasta Oława zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej budynku krytej pływalni w Oławie wraz zagospodarowaniem otaczającego terenu.

Ogłoszenie Konkursu Sanitec Koło na Projekt ...

W tym roku już po raz X Sanitec Koło organizuje Konkurs Na Projekt Łazienki. Jubileuszowa edycja odbędzie się w miejscu szczególnym - w jednym z największych i najbardziej znanych parków w Polsce - Tatrzańskim Parku Narodowym.

Konkurs projektowania graficznego "REVERBERA...

Laureatką Grand Prix w konkursie projektowania graficznego "REVERBERATE", którego tematem był protest przeciwko emisji dwutlenku węgla, została Jackie Fabella za pracę w kategorii "Twarz w czerni i bieli".

REKLAMA
Duravit

Equitone

Kessel - Ochrona przed przepływem zwrotnym

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Konkurs dla architektów - Alloc
Partnerzy SARP:
Bolix Duravit Grupa EGA Equitone Fakro Kone OWA Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę