Konkurs - Architektura Roku Województwa Śląs...

SARP O/Katowice zaprasza do zgłaszania prac w ramach Konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego (za rok 2007).

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich organ...

Stowarzyszenie Architektów Węgierskich organizuje Konkurs na Dom Jednorodzinny. Konkurs organizowany jest od roku 1983, w tym roku po raz pierwszy obejmuj kandydatów z krajów Grupy Wyszehradzkiej. Prace można nadsyłać do końca września.

17 lipca (czwartek) o godz. 16.00 dyskusja p...

W Pawilonie Wystawowym SARP przy ul. Foksal 2 odbędzie się dyskusja dot. konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie. Wystawa prac konkursowych otwarta od 15 do 18 lipca w godz. 10.00-18.00.

Łódź Design 2008 promuje młodych projektantó...

Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Make me!” .To promocja i prezentacja najlepszych projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego, grafiki, ceramiki, tkaniny itd. podczas Festiwalu Łódź Design 2008 – Play & Joke, który odbędzie się w dniach 16-3...

Ogłoszono wyniki w konkursie na rozbudowę AS...

2 lipca w siedzibie Oddziału Warszawskiego SARP ogłoszone zostały wyniki w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie.I Nagrody nie przyznano. II nagrodę otrzymało Biuro JEMS architekci. III Nagrodę - Biuro Ste...

Przedłużony termin sprzedaży warunków konkur...

Do 27 czerwca przedłużony został termin sprzedaży warunków konkursowych na konkurs na opracowanie „Koncepcji architektonicznej Centrum Geoedukacji w Kielcach wraz z koncepcją zagospodarowania otoczenia”.

Ścieżka Kapuścińskiego - zaproszenie do konk...

Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz Sekretarz konkursu Fundacja Bęc Zmiana ogłaszają konkurs na opracowanie projektu koncepcyjnego elementów towarzyszących ścieżce spacerowej upamiętniającej Ryszarda Kapuścińskiego.

Konkurs na aranżację wnętrza rozpoczęty!

4 czerwca br. ruszyła pierwsza edycja konkursu pt. „wizja wypoczynku” na najlepszy projekt aranżacji wnętrza salonu. Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, pracowni architektonicznych i projektowych, studentów architektury i architektury wnętrz.

Konkurs TPN i Sanitec KOŁO rozstrzygnięty

9 czerwca br. na Zamku Ujazdowskim w Warszawie ogłoszone zostały wyniki X edycji konkursu firmy Sanitec Koło na projekt łazienki 2008.

Konkurs na rozbudowę lotniska w Lublin w Świ...

Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej modernizacji i rozbudowy lotniska Lublin w Świdniku. Uwaga!Termin składania wniosków do 3 czerwca 2008 r. godz. 15.00

REKLAMA
Duravit

Equitone

Kessel - Ochrona przed przepływem zwrotnym

Zehnder Charleston

Bolix

VELUX ArchiTips

Alufire

Konkurs dla architektów - Alloc
Partnerzy SARP:
Bolix Duravit Grupa EGA Equitone Fakro Kone OWA Pozbruk Scalamid Semmelrock Wienerberger
Powrót na górę